Filtrovat podle
Cena
8416 8416
Výrobce
UC - mikrokontrolér
Více (-5) Ok Průhledná
UC - Počet jader
Více (-5) Ok Průhledná
UC - jádro
Více (-5) Ok Průhledná
UC - načasování
Více (-5) Ok Průhledná
UC - RAM paměť
Více (-5) Ok Průhledná
UC - digitální piny
Více (-5) Ok Průhledná
UC - externí paměť
Více (-5) Ok Průhledná
UC - GSM / GPRS
UC - Ethernet
Více (-5) Ok Průhledná
UC - WiFi modul
UC - microSD
UC - HDMI port
UC - USB rozhraní
Více (-5) Ok Průhledná
Rozhraní UC - UART
Rozhraní UC - I2C
Rozhraní UC - SPI
UC - LCD rozhraní
UC - Rozhraní kamery
UC - systém Linux
UC - systém Android
UC - systém Windows
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Toybrick

Produkty: 1
Načítání...

Toybrick RK3399Pro 3 GB RAM + 16 GB eMMC WiFi

Minipočítač Toybrick s dvoujádrovým procesorem RockChip RK3399Pro Cortex-A72 + čtyřjádrový Cortex A53. Je vybaven 3 GB paměti RAM a 16 GB vnitřní paměti eMMC, modulem WiFi,...
Index: SEE-14862
Index: SEE-14862
Pouze na vyžádání
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 8 416,00 Kč Cena 8 416,00 Kč
  • doprava zdarma

Toybrick

Toybrick je skvělá společnost čínského původu, jejíž sortiment nyní pokrývá celý svět. Vyrábí vysoce kvalitní elektronická zařízení. Byl mnohokrát oceněn prestižními průmyslovými cenami. Cílem společnosti je podpora rychlého technologického pokroku, který změní současné postupy průmyslových výrobců na ekologičtější a udržitelnější.

Co nabízíme v této kategorii?

V této kategorii najdete špičkový a moderní mini počítač Toybrick. Zařízení prezentuje parametry lépe než mnoho aktuálně používaných notebooků a stolních počítačů. Nominálně má hardware nainstalované systémy Linux a Android - byly naprogramovány tak, že mezi nimi můžete přepínat jednoduchým příkazem (stisknutím příslušného tlačítka). Minipočítač má až 3 GB paměti RAM a až 16 GB vnitřní paměti eMMC. Kromě toho je vybaven celou řadou standardů kabelového a bezdrátového připojení a co je nejdůležitější, podporuje model Caffe a Tensor Flow (TensorFlow - open source programovací knihovna pro každého uživatele - byla napsána týmem Google Brain) pro hluboké učení se. Integrované komponenty byly vybrány tak, aby byl vývoj aplikací AI (Artificial Intelligence) co nejvíce přístupný, mimo jiné díky uživatelsky přívětivému programovacímu rozhraní. Pro hardwarovou akceleraci výpočtu AI poskytuje hardware bezproblémové ukotvení NPU (Neural Processing Unit).

Vícejádrové - více úkolů současně

Starší stolní počítače používaly například jednojádrové jednotky, které běžely na 1,7 GHz - to znamená, že počítač byl schopen provést 1,7 miliardy základních úkolů za jednu sekundu. Dnešní procesory, které jsou široce vyráběny a používány v počítačích, mají často více než jedno jádro. To znamená, že jsou schopni provádět tolik úkolů současně, kolik mají jejich jádra - dvoujádrový procesor s taktovací frekvencí 1,7 GHz zvládne až 3,4 miliardy základních úkolů za sekundu. Nabízený minipočítač Toybrick je vybaven výkonným dvoujádrovým (dvoujádrovým) procesorem RockChip RK3399Pro Cortex-A72 + čtyřjádrovým (čtyři jádra) Cortex A53.

Zařízení

Minipočítač byl vybaven bezdrátovými komunikačními rozhraními WiFi a připojením Gigabit Ethernet, porty HDMI, dvěma USB 2.0 a jedním ve verzi 3.0 (typ A) a USB 3.0 typu C. K dispozici jsou také konektory jako MiniJack, DSI, CSIO, MiniPCIE, a zařízení má schopnost připojit mikrofon a je vybaveno slotem eDPI pro paměťové karty microSD, SIM karty, PCI-E a populární RSR232. Napájení se provádí pomocí standardního stejnosměrného konektoru.

Pomocí minipočítače Toybrick

Zařízení je napájeno přiloženým zdrojem 12 V / 2A (zásuvka DC 5,5 / 2,1 mm). Minipočítač lze snadno přeměnit na plnohodnotný počítač připojením myši a klávesnice ke konektoru USB a velkého monitoru (nebo jiného typu obrazovky) k portu HDMI. K minipočítači Toybrick můžete snadno připojit kameru (konektor CSI), displej (pomocí DSI) nebo rozšířit paměť pomocí karty microSD (pomocí slotu pro kartu microSD). Pro elektroniku a programátory je velmi důležitých 40 pinů GPIO - lze je použít k ovládání různých typů zařízení. S jejich pomocí můžete ovládat velké množství LED diod a používat celý minipočítač jako hlavní řídicí jednotku technologicky vyspělého robota.