Filtrovat podle

Cena
12999 20385
Výrobce
Více (432) Ok Průhledná
3D - velikost tisku
Více (-4) Ok Průhledná
3D - typ výtisku
Více (-5) Ok Průhledná
3D - přesnost
Více (-5) Ok Průhledná
Rychlost 3D tisku
Více (-4) Ok Průhledná
3D - stolní teplota
Více (-5) Ok Průhledná
3D - teplota trysky
Více (-5) Ok Průhledná
3D - tloušťka tisku
Více (-5) Ok Průhledná
3D - množství materiálu
Více (-4) Ok Průhledná
3D - průměr vlákna.
Filtruj

Propagační produkty

Doporučeno

3D tiskárny Kywoo3D

Produkty: 2
Načítání...

3D tiskárna - Kywoo3D Tycoon IDEX

3D tiskárna vyrobená společností Kywoo3D. Charakteristickým rysem modelu IDEX Tycoon je dvojitá tisková hlava , která umožňuje tisk se dvěma typy vláken ve čtyřech dostupných...
Index: KYO-19626
Index: KYO-19626
Pouze na vyžádání
Čekací doba cca 8-10 týdnů
Běžná cena 20 384,00 Kč Cena 20 384,00 Kč
  • doprava zdarma

3D tiskárna - Kywoo3D Tycoon

3D tiskárna vyrobená společností Kywoo3D. Pracovní plocha zařízení je 240 x 240 x 230 mm . Produkt má funkci automatického vyrovnání stolu, přesného přímého pohonu extruderu a...
Index: KYO-19627
Index: KYO-19627
Pouze na vyžádání
Čekací doba cca 8-10 týdnů
Běžná cena 12 999,00 Kč Cena 12 999,00 Kč
  • doprava zdarma

Kywoo3D - 3D tiskárny pro každého

Kywoo3D je čínská značka, která pochází z oblasti Shenzhenu. Společnost byla založena několika nadšenci moderních technických řešení, kteří si všimli mezery na trhu související s nedostatkem levných, ale pečlivě vyrobených a stabilních operačních inteligentních 3D tiskáren. V současné době Kywoo3D nabízí několik různých modelů, včetně zařízení s dvojitým extruderem nebo s rozšířenou pracovní plochou. Všechny 3D tiskárny Kywoo3D používají technologii FDM, tj. Tisk z horkých termoplastických materiálů nanášených ve vrstvách. Nabídka tohoto výrobce je určena jak začínajícím uživatelům 3D tiskáren, tak lidem, kteří již mají s touto technologií a jí podobnými větší zkušenosti. Velkou výhodou 3D tiskáren Kywoo3D je jejich atraktivní cena - v kombinaci s vysokou kvalitou produktů vám umožňuje zajistit optimální výsledky za nízké náklady. Výběrem tiskáren Kywoo3D od společnosti Botland si můžete být jisti, že obdržíte originální a plně funkční zařízení, které bude fungovat i v těch nejnáročnějších aplikacích.

Co odlišuje 3D tiskárny Kywoo3D?

3D tiskárny Kywoo3D se vyznačují velmi vysokou stabilitou provozu a přesností tisku. Díky tomu je možné je použít k získání trojrozměrných prvků, které představují velmi přesné znázornění návrhu. 3D tiskárny od Kywoo3D navíc disponují mnoha praktickými řešeními, která podporují uživatele při práci - mezi nimi je možnost propojení s jinými zařízeními prostřednictvím sítě Wi -Fi, funkce automatické stabilizace pracovního stolu nebo možnosti související s ochranou před efekty možné ztráty výkonu. Všechny modely tiskáren Kywoo3D jsou vybaveny intuitivním a snadno použitelným rozhraním a jejich funkčnost lze zvýšit rozšířením o další moduly. Zařízení pracují s celou řadou vláken, včetně PLA, ABS, TPU nebo PET-G. 3D tiskárny Kywoo3D se navíc vyznačují extrémně vysokou odolností vůči intenzivnímu používání a mechanickému poškození, které s tím může souviset, a údržba zařízení nebo případné opravy jsou jednoduché a levné. Zařízení se vyznačují moderním designem, který dokonale zapadne do jakéhokoli dekoru - bez ohledu na to, zda má být tiskárna umístěna ve studiu, kanceláři nebo na jiném místě.

Které 3D tiskárny Kywoo3D najdete v naší nabídce?

Naše nabídka obsahuje různé verze 3D tiskáren od Kywoo3D. Nabízíme mimo jiné oblíbený model Kywoo3D Tycoon, který má moderní pracovní stůl z tvrzeného skla, komunikuje přes Wi-Fi a má možnost automatického vyrovnání, což výrazně usnadňuje používání a urychluje proces přípravy na tisk. Díky inovativní technologii extruderu s přímým pohonem nabízí tiskárna nebývalou přesnost při tisku složitých detailů a umožňuje ještě přesnější ovládání parametrů vlákna (zejména v souvislosti s jeho provozní teplotou). V našem sortimentu najdete také model Kywoo3D Tycoon IDEX s dotykovým displejem a dvojitým extrudérem, který umožňuje tisk ze dvou typů nebo odstínů filamentu současně.