Produkty v akci

Doporučeno

1,8V výstupní napětí

Produkty: 1
Načítání...

Stabilizátor LDO 1,8 V NCP1117DT18G - SMD TO-252 - 5ks.

Lineární stabilizátor Low-Dropout s výstupním napětím 1,8 V a maximálním proudem 1 A. Uzavřený v krytu TO-252, má 3 piny. Sada obsahuje 5 ks.
Index: FAR-15251
Index: FAR-15251
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 31,00 Kč Cena 24,80 Kč
  • Sleva
  • doprava zdarma
  • Sleva

Máte na výběr

Našim klientům poskytujeme výběr z mnoha produktů. Budou schopni přizpůsobit řešení jejich potřebám. Mezi stabilizátory můžeme rozlišit ty, které mají různá napětí, tj. Napětí: 1,8 V, 3,3 V, 5 V, 8 V, 9 V, 10 V a 12 V. V popisu položek našeho obchodu najdete informace o napětí stabilizátoru. Kromě toho nabízíme výběr jak kompletních sad, tak zařízení pro stabilizaci jednoho napětí.

Lineární stabilizátory

Při procházení našich produktů se můžete setkat s konceptem lineárních stabilizátorů. Za účelem zjednodušení výběru správných produktů vám poskytneme informace o tomto tématu. Stabilizátor je nezbytný ke stabilizaci napájecího napětí, které je odesíláno do daného zařízení. V současné době jsou to rafinované prvky a mají zabudované obvody, které omezují výstupní proud během přetížení. Pro snazší výběr má každý stabilizátor specifický maximální výstupní proud a také daný typ pouzdra. Zařízení v našem sortimentu jsou cenově dostupná a zároveň vysoce kvalitní.

Obyčejné věci fungují mimořádným způsobem

Výstupní napětí je elektrické napětí, které se nachází na výstupní straně výkonového zařízení, dobrým příkladem je nabíječka. Stojí za to vědět, že typ zařízení ovlivňuje fázi signálu, jeho úroveň nebo tvar. Aby vše fungovalo bez problémů, musí být napětí kompatibilní s napětím zařízení, které je napájeno, například notebookem nebo mobilním telefonem. Jsou to zjevně každodenní věci a jejich fungování závisí na správném výběru a použití vhodných stabilizátorů, které jsou v nabídce našeho obchodu.