Filtrovat podle
Cena
26 26
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Freedom Freescale

Produkty: 1
Načítání...

Prodlužovací kabel USB AA - 1,8 m

USB typ A samec - prodlužovací kabel USB typu A. Délka: 180 cm.
Index: KAB-02763
Index: KAB-02763
Náklad 24h
Zboží skladem
Zkontrolujte množství
Běžná cena 26,00 Kč Cena 26,00 Kč
  • doprava zdarma

Freedom Freescale - bohatý a skromný

Ano, tyto dvě funkce určují univerzálnost a atraktivitu designu mikrokontroléru MKL26Z128VLH4, který je srdcem modulu Freedom Freescale FRDM-KL26Z. Bohaté - protože na palubě mikrokontroléru je místo až pro 128 kB paměti Flash, 16 kB paměti RAM, rozhraní I2C, SPI, I2S a tři UART, ale také řadič USB, převodníky a časovače ADC a DAC, které poskytují do deseti 16bitových kanálů PWM. Ekonomické - protože jádro ARM Cortex M0 + je primárně používáno zařízeními s velmi nízkou spotřebou energie, tak důležité v mnoha aplikacích - od běžného vybavení až po specializované monitorovací systémy s baterií nebo napájením z baterie.

Něco pro každého

Minipočítače Freedom Freescale, jako je FRDM-KL26Z, se téměř ohýbají od periferních zařízení na nich nainstalovaných, což vám umožní okamžitě začít pracovat s mikrokontrolérem Kinetis. Uživatel má k dispozici dva mini USB konektory - jeden slouží k ladění a napájení desky, druhý lze použít v aplikacích využívajících řadič USB OTG. Pro experimenty s různými periferiemi procesoru bude perfektní příslušenství, jako je světelný senzor, tříbarevná LED dioda nebo stopy připravené pro pájení zlatých pinů, které vedou k liniím PCB GPIO mikrokontroléru. Na desce je také prostor pro další dvě zajímavá příslušenství - dotykový proužek (slider), který plní funkci kapacitního uživatelského rozhraní, a systém FXOS8700CQ, který obsahuje 6osý snímač MEMS (akcelerometr + magnetometr).

Dodatečné příslušenství

Tato kategorie také zahrnuje nezbytné příslušenství, které vám umožní připojit další moduly a zařízení k desce Freedom Freescale FRDM-KL26Z. Výborným výchozím bodem bude nákup sady 20 cm dlouhých propojovacích kabelů - sada obsahuje tři 40-vodičové kabely se všemi možnými konfiguracemi kontaktů (samec-samec, samice-samice a samec-samice). Při experimentování s mikrokontroléry Kinetis budete také muset použít jednoduché propojovací kabely a 1,8m prodlužovací kabel AA USB.