Filtrovat podle
Cena
46 2249
Výrobce
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Platformy Intel

Produkty: 2
Načítání...

DFRobot Gravity IO Expansion Shield pro Intel Joule

Deska, která usnadňuje použití modulu Intel Joule. Funguje jako překrytí původní rozšiřující desky. Má podporu pro analogové vstupy, schopnost měnit napětí 3,3 V a 5 V a...
Index: DFR-08105
Index: DFR-08105
Náklad 24h
K dispozici, poštovné 24 hodin!
Zkontrolujte množství
Běžná cena 484,21 Kč Cena 242,11 Kč
  • Výprodej!
  • doprava zdarma
  • Sleva

DFRobot HCR - tříúrovňová robotická platforma se senzory a pohonem

Univerzální plošina se dvěma koly a třemi úrovněmi. Má dva stejnosměrné motory, dvě kola, jedno všesměrové kolo a kovové části.
Index: DFR-06623
Index: DFR-06623
Pouze na vyžádání
Čekací doba cca 4-6 týdnů
Běžná cena 11 836,84 Kč Cena 11 836,84 Kč
  • doprava zdarma

Síla obra v mini velikosti

Společnost Intel se představením vlastních minipočítačů určených pro vestavěné systémy zaměřila především na výpočetní výkon a podporu algoritmicky složitých aplikací. Proto miniaturní moduly Intel Edison získaly dvoujádrový procesor Intel Atom ze série používané jinými, většími zařízeními - oblíbenými netbooky a notebooky šetřícími energii. Neméně větší Intel Joule byl vytvořen pro podporu multitaskingu ve složitých úlohách ovládání autonomních robotů - tedy možnost podpory strojového učení a navigace. Pro aplikace s nižšími požadavky na miniaturizaci se Intel rozhodl představit desku Intel Galileo, na které byl prostor pro nejdůležitější rozšíření a konektory rozhraní (např. USB).

Další moduly

Vzhledem k malým rozměrům a použití hustých rastrových konektorů není použití modulů Intel možné bez dalších desek plošných spojů, které by představovaly adaptér nebo dokonce komplexní základní platformu. Různí výrobci proto poskytli příslušenství a kompatibilní rozšíření, která vám umožní snadné připojení externích zařízení k modulům Intel. Naše nabídka zahrnuje sady desek, které zvyšují funkčnost modulů pomocí dalších senzorů a rozhraní. Některé platformy jsou perfektní pro spolupráci s jinými typy minipočítačů - podívejte se na naši nabídku modulů Raspberry Pi, Cubieboard nebo BeagleBone a vyberte si ten správný ovladač pro svůj nový projekt.

Příslušenství a doplňky pro moduly Intel

I s nejmodernější deskou s výkonným procesorem na desce se toho bez dalšího příslušenství neobejde mnoho. Proto jsme v této kategorii poskytli nezbytné příslušenství, jako jsou zásuvné napájecí zdroje, sady propojovacích kabelů nebo kontaktní desky, které značně usnadňují vytváření prototypů. Díky vhodným krytkám s konektory Goldpin a univerzálním propojovacím kabelům budete moci propojit svůj minipočítač s tisíci dalších senzorových, výkonných nebo řídicích modulů - jediným omezením zde může být vaše představivost!