Filtrovat podle
Cena
24 24
Výrobce
Více (447) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Alkohol testery

Produkty: 1
Načítání...

Alkotest everActive - jednorázový dechový analyzátor

Zkouška na alkohol je měřicí zařízení na jedno použití, které se používá ke čtení obsahu alkoholu ve vydechovaném vzduchu. Změna barvy z bílé na červenou nás informuje o...
Index: NSZ-09342
Index: NSZ-09342
Dočasně nedostupné
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 24,00 Kč Cena 24,00 Kč
  • doprava zdarma

Jednorázové a polovodičové analyzátory dechu

V obchodě Botland najdete všechny nejoblíbenější modely dostupné na trhu. Pro ekonomické řidiče, kteří plánují tento typ produktu používat jen příležitostně, nabízíme jednorázové dechové analyzátory, které se vyznačují technologií red-ox zajišťující přesná měření prakticky za všech podmínek. Použití čitelné stupnice vám navíc umožňuje rychle odečíst koncentraci alkoholu ve vydechovaném vzduchu. Jednou z největších výhod tohoto typu produktu je jeho malá velikost, takže se alkoholtester snadno vejde do kapsy bundy nebo do malé kabelky. Naše nabídka zahrnuje také polovodičová zařízení charakterizovaná extrémně přesným měřením a širokým rozsahem. Díky krátké reakční době v kombinaci s rychlou přípravou dechového analyzátoru na první pokus je používání tohoto typu modelů velmi pohodlné. Důvěryhodné výsledky testu navíc zajišťují další bezpečnostní prvky ve formě varovného zvuku informujícího uživatele nejen o nesprávném testu, ale také o příliš vysokém obsahu alkoholu ve vydechovaném vzduchu a nízkém napětí. Navíc snadno čitelný displej umožňuje rychle přečíst výsledek a připojené pouzdro usnadňuje ukládání zařízení.

Elektrochemické alkoholtestery

V našem sortimentu najdete také modely pracující v elektrochemické technologii. Nabízíme dechové analyzátory s velmi širokým rozsahem měření od 0 do 4 ‰. Sada navíc obsahuje vyměnitelné náustky, které umožňují hygienické použití zařízení několika osobami. Elektronické modely jsou napájeny účinnými bateriemi, které zajišťují stabilní provoz zařízení po dlouhou dobu. V obchodě Botland najdete dechový analyzátor automobilu vybavený platinovým senzorem, který poskytuje ještě přesnější výsledky v širokém rozsahu provozních teplot.

Extra funkce

V této kategorii najdete modely, které si pamatují posledních 10 nebo dokonce 20 měření, aby si uživatel mohl snadno ověřit historii měření koncentrace alkoholu ve vydechovaném vzduchu. Polovodičové i elektromechanické dechové analyzátory se vyznačují malými rozměry, díky nimž jsou mimořádně diskrétní a nenápadné. Každý dechový analyzátor má navíc provozní příručku, kterou byste si měli přečíst před prvním použitím, aby bylo měření provedeno správně.

Aktivně podporujeme portál tuningster.pl o inovacích a technologiích v automobilovém průmyslu.