Filtrovat podle
Cena
500 942
Výrobce
Více (449) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Rekordéry do auta

Produkty: 2
Načítání...

BlackBox DVR F260 Blow rekordér - kamera do auta

Kamera pro záznam trasy při řízení automobilu. Umožňuje záznam v rozlišení HD1280 x 720 px. Má obrazovku s úhlopříčkou 1,8 ''.
Index: LCD-06986
Index: LCD-06986
Dočasně nedostupné
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 500,00 Kč Cena 500,00 Kč
  • doprava zdarma

Bezdrátová zadní kamera s monitorem - Tracer RVIEW S1 WIRELESS - RF 2,4 GHz

Couvací kamera s obrazovkou s úhlopříčkou 4,3 " . Systém může pracovat ve dvou režimech: stálý náhled, pokud je zařízení napájeno zásuvkou zapalovače cigaret (k takovému...
Index: MEB-17374
Index: MEB-17374
Dočasně nedostupné
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 942,00 Kč Cena 942,00 Kč
  • doprava zdarma

Populární automobilové rekordéry

Kamery do automobilů se liší hlavně technickými parametry, které mají přímý dopad na detail zaznamenaného obrazu. Naše nabídka zahrnuje levné fotoaparáty s dobrým poměrem ceny a kvality. Nabízíme mimo jiné modely nahrávající v rozlišení 1280x720 pixelů, vybavené LCD obrazovkou umožňující neustálý přehled o trase. Kompaktní rozměry v kombinaci s nízkou hmotností navíc zaručují vysoký komfort používání. Pro správnou funkci videokamery je nutná paměťová karta, kterou lze zakoupit také v našem obchodě. Pro náročnější řidiče nabízíme rekordéry zaznamenávající v kvalitě Full HD 1920x1080 px, které se vyznačují širokou funkčností a všestranným využitím. Extrémně užitečná možnost záznamu smyčky umožňuje prakticky bezúdržbový provoz zařízení. Funkce autostart navíc zapne kameru po otočení klíčku zapalování. Naše nabídka zahrnuje rekordéry vybavené kamerou se širokým pozorovacím úhlem až 170 °, díky čemuž bude zaznamenáno vše, co se děje přímo před a na obou stranách vozidla. Použití přísad jako HDR a VDR zajišťuje rovnoměrné osvětlení všech obrazových prvků.

Použití kamer v autě

Automobilové rekordéry dostupné v našem sortimentu jsou určeny nejen k zaznamenávání trasy, ale také k ochraně vozidla při parkování. Vybrané modely nabízené v našem obchodě mají mimořádně užitečnou funkci monitorování parkování, díky níž je vůz také střežen, například v noci. Další užitečnou možností je noční režim, který umožňuje zaznamenat kvalitní obraz i po setmění. Je to možné díky použití IR LED. Pro lidi, kteří vyžadují maximální ochranu svého vozidla, doporučujeme zejména kamery zaznamenávající vpředu i vzadu. Tyto typy zařízení jsou vybaveny modulem Bluetooth a Wi-Fi, takže je lze ovládat pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.

Široký výběr rekordérů

Nabídka našeho obchodu zahrnuje automobilové kamery s různými aplikacemi, takže výběr konkrétního modelu přizpůsobeného preferencím uživatele není problém. Díky širokému rozsahu provozních teplot se zařízení dostupná v naší nabídce vyznačují stabilním a bezproblémovým provozem prakticky za všech podmínek.

Aktivně podporujeme portál tuningster.pl o inovacích a technologiích v automobilovém průmyslu.