Filtrovat podle

Cena
1919 1920
Výrobce
Více (432) Ok Průhledná
Filtruj

Propagační produkty

Doporučeno

Pájecí kelímky

Produkty: 1
Načítání...

Pájecí hrnec ZB100D 380W 230g

Pájecí kelímek ZB100FD je určen k rychlému a snadnému vybělení konců drátu, navíjení drátů, odstranění laku, smaltu a montáž prvků s průchozími otvory bez použití olova. Výkon...
Index: DLT-14154
Index: DLT-14154
Náklad 24h
K dispozici, poštovné 24 hodin!
(Zkontrolujte množství)
Běžná cena 1 920,00 Kč Cena 1 920,00 Kč
  • doprava zdarma

Pájecí kelímky

Pájecí kelímky jsou malá zařízení, jejichž nejdůležitější částí je malá nádoba. Teplota v něm se přivede na úroveň, kde cín zůstane v kapalném stavu. Takový nástroj je obzvláště užitečný, když má člověk každý den několik, několik desítek nebo dokonce několik tisíc cínovacích kabelů. Pomocí pájecího kelímku je mnohem snazší namontovat, postavit nebo opravit domácí audiosystém, sluchátka, systém GPS nebo autorádio CB. Výměna kabeláže ve sluchátkách zahrnuje zahřátí jemné elektroniky k roztavení pájeného vodiče a opětné zahřátí při připojování nového vodiče. S pájecím kelímkem můžete výrazně zvýšit pohodlí a především zkrátit dobu této operace, čímž snížíte riziko poškození citlivých částí sluchátka. Pokrok v technologii přispěl k zrychlení a snížení výrobních nákladů tohoto typu nástrojů. Díky tomu si při zachování vysoké kvality můžete koupit svůj vlastní pájecí kelímek za nízkou cenu. V minulosti byl tento typ nákupu výhodný pouze pro laboratoře komerční elektroniky - dnes může pájecí kelímek používat amatérská elektronika nebo autoservis, což výrazně zvyšuje kvalitu jejich služeb za nízkou cenu.

Jaké produkty jsou k dispozici v této kategorii?

Nabízíme profesionální pájecí kelímky s nastavitelným výkonem, který se promítá přímo do konečné teploty nádoby. To lze regulovat různými způsoby, v závislosti na vlastnostech daného druhu cínu (přísady v něm používané) a na vnějších podmínkách (např. Pokojová teplota). U některých modelů je výkon elektronicky regulován a stabilizován - záleží také na produktu, z jakého materiálu je nádoba vyrobena (máme modely z titanu a nerezové oceli). Máme kelímky o výkonu 100 W, 150 W a 380 W.