Filtrovat podle
Cena
502 502
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

LPC [NXP] - Mikrokontrolery ARM

Produkty: 1
Načítání...

OKdo E1 Evaluation Board - OKLPC5569R0-EVB

OKdo E1 - kompaktní a ekonomická vyhodnocovací deska . Byl založen na mikrokontroléru NXP LPC55S69 s pamětí Flash 640 kB a má také dvoujádrový procesor ARM Cortex-M33...
5.0 (1)
Index: OKD-22562
Index: OKD-22562
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 502,00 Kč Cena 502,00 Kč
  • doprava zdarma

NXP LPC: Menší zbraně ...

Stojí za to podívat se na naši nabídku, která zahrnuje minipočítače , příslušenství , víceméně složité moduly , které tvoří základ pro stavbu vlastních projektů nebo dokonce hotových zařízení vyžadujících pouze správně připravený software. Mikrokontroléry NXP LPC s jádrem ARM Cortex M3 jsou jednou ze skupin procesorů s licencí ARM, které jsou na trhu nejdelší dobu. Čip LPC1347 je jedním z nich - kromě 32bitového jádra taktovaného na frekvenci až 72 MHz je tento mikrokontrolér vybaven řadou základních bloků a periferií, ze kterých byste měli vyměnit například velký Flash paměť - až 64 KB, RAM - 12 KB a EEPROM - 4 KB, sériová rozhraní (I2C, SPI, USART a USB) nebo 12bitový převodník ADC. V naší nabídce najdete desku OM13045, která obsahuje - kromě efektivního mikrokontroléru - také vestavěný debugger JTAG, který vám umožní okamžitě začít pracovat s modulem. Deska také obsahuje mini USB konektor pro použití jako komunikační rozhraní cílového zařízení.

… A zbraně opravdu velké od NXP LPC!

Pokud potřebujete vysoký výpočetní výkon, určitě vás zaujmou moduly s výkonnými procesory NXP LPC s jádrem ARM Cortex M4 . Skvělým příkladem je OM13098 - zde se již zabýváme taktováním na 220 MHz, hardwarovou podporou rozhraní Ethernet nebo SDIO, ale také obrovskými pamětí pro mikrokontroléry: Flash 512 KB a RAM 200 KB (a externí - Flash a RAM 128 Mb každý) každý) a četná rozšíření dostupná na palubě této sady klasifikují desku spíše jako mini počítač než klasickou vývojovou sadu. Řadu multimediálních funkcí zajišťují doplňky, jako je vysoce kvalitní digitální mikrofon MEMS, hardwarový stereokodek s linkovým vstupem a výstupem a dotykový LCD displej, zatímco slot Arduino Shield umožňuje rozšíření systému o ovladače motorů, reléové moduly nebo snímače.

Malý je krásný ... a efektivní

Pokud je omezení velikosti zařízení, vyberte miniaturní modul OM40007UL s mikrokontrolérem NXP LPC LPC54018. Navzdory opravdu kompaktní velikosti je deska vybavena 32bitovým mikrokontrolérem taktovaným na 180 MHz, WiFi modulem a micro USB konektorem. Obrovské možnosti nabízejí dva konektory GPIO s hustou výškou, které nabízejí možnost rozšíření funkčnosti modulu přidáním externí paměti nebo použitím až 10 sériových portů Flexcomm nebo dvojitého řadiče CAN. Samotný modul má překvapivě malé rozměry - pouze 56 x 30 mm.