Společnost Botland spolupracuje s dodavateli z celého světa. Níže je uveden seznam našich nejdůležitějších obchodních partnerů.

Výrobce a původce původních modulů ze série Arduino. Poskytuje bezplatné vývojové prostředí Arduino IDE. Jedna z nejběžnějších a široce uznávaných programovacích platforem na světě.

Výrobce populárních minipočítačů ve znamení Raspberry se sídlem ve Velké Británii. Raspberry Pi je nejoblíbenější minipočítač na světě. Je ceněn pro své široké praktické aplikace a výběr dostupného příslušenství a doplňků.

Výrobce předních světových 3D tiskáren. Známý primárně ze zařízení z řady Creality Ender a Creality CR. Botland je jediným oficiálním distributorem 3D tiskáren Creality v Polsku.

Výrobce vysoce kvalitních elektronických modulů a mechanických součástek. Produkty Pololu jsou pečlivě vyráběny, velmi dobře testovány a mají rozsáhlou podporu v podobě popisů a knihoven. Dlaždice se vyznačují pečlivě naneseným zeleným lakem.

Výrobce vysoce kvalitních modulů a elektronických obvodů. Produkty SparkFun jsou pečlivě vyráběny, velmi dobře testovány a mají rozsáhlou podporu v podobě popisů a knihoven. Dlaždice se vyznačují pečlivě naneseným červeným lakem.

Výrobce vysoce kvalitních modulů a elektronických obvodů. Produkty Adafruit jsou pečlivě vyráběny, velmi dobře testovány a mají rozsáhlou podporu v podobě popisů a knihoven. Dlaždice se vyznačují pečlivě naneseným černým lakem.

Oficiální distributor populárního minipočítače Raspberry Pi s příslušenstvím. Společnost Farnell je známá svou solidností a spolehlivostí a má jeden z největších skladů elektronických součástek na světě.

Je jediným významným dodavatelem paměťových médií na evropském trhu. Jeho nabídka zahrnuje paměťové karty, SSD, RAM paměti a populární USB flash disky vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů. Jsou vyráběny na základě nejlepších komponent a technologie Toshiba. Většina zařízení má doživotní záruku výrobce.

Polská společnost, která navrhuje a vyrábí vysoce kvalitní elektronické moduly. Výrobky MSX jsou pečlivě vyráběny a vyznačují se černým lakem.

Distributor příslušenství pro populární minipočítač Raspberry Pi. Poskytuje jak zařízení USB, tak pouzdra pro populární Raspberry.

Výrobce vysoce kvalitních zvukových karet určených pro minipočítač Raspberry Pi. Dodavatel nabízí širokou škálu produktů, se kterými můžete snadno vytvořit vysoce kvalitní zvukové distribuční systémy.

Výrobce elektronických obvodů, senzorů a modulů kompatibilních s Arduino a Raspberry Pi. Waveshare je také autorem displejů, robotů, prototypových sad a vzdělávacích produktů.

Výrobce elektronických obvodů, senzorů a modulů kompatibilních s Arduino a Raspberry Pi. Je známo především ze systému Grove, který nabízí široké konstrukční možnosti pro designéry a tvůrce.

Výrobce elektronických systémů a mechanického příslušenství pro stavební roboty a další.

Výrobce řídicích systémů pro domácí a průmyslovou automatizaci. Primárně nabízí vysoce kvalitní elektrické pohony s profesionálním ovládáním. Dodavatel v návaznosti na neustále se rozvíjející aplikační technologii vám umožňuje zvýšit životní úroveň a ochutnat luxus za rozumné peníze.

Populární vysoce výkonné minipočítače. Odroid byl vytvořen před 10 lety a od té doby se těší neutuchajícímu zájmu. Bylo to první přenosné herní zařízení na světě pro Android. Minipočítače Odroid fungují s Ubuntu 14.04 nebo Android 4.2. Výhodou je určitě tichý provoz, průměrná spotřeba energie 2 ~ 5 W a malá velikost.

Výrobce jednoho z nejvýkonnějších minipočítačů, které jsou dnes k dispozici.

Výrobce modulů používaných při stavbě inteligentních budov. Díky produktům Blebox se váš domov změní na pohodlné, ekonomické a bezpečné místo. Inovativní řešení vám umožňují ovládat realitu, která vás obklopuje. Po návratu z práce se brána otevře, teplota se přizpůsobí aktuálním povětrnostním podmínkám a na dovolené můžete ovládat žaluzie a osvětlení.

Dodavatel široké škály kamerových modulů pro populární minipočítače Arduino a Raspberry Pi. Kamery Arducam pro Raspberry Pi jsou velmi důležitým doplňkem ke standardním fotoaparátům populárních malin. Společnost poskytuje produkty šité na míru různým podmínkám, vč. objektiv s rybím okem, noční kamera nebo špionážní kamera. To umožňuje mnohem širší aplikace než u standardních kamer pi.

Britské vzdělávací sady pro elektroniku a robotiku pro začátečníky. Série BBC Micro: bit si získala srdce dětí, rodičů a učitelů jako programovací nástroj.

Polská společnost s vášní pro programování. Každý fanoušek mikrokontrolérů jistě zná publikace z nabídky Atnel.

Dodavatel populárních dílů pro stavební roboty, jako jsou kola, motory, podvozky, sady pro vlastní montáž. Nutnost pro nadšence.

Výrobce specializovaných robotických ramen a 3D tiskáren. Výrobky se vyznačují vysoce kvalitními materiály a důrazem na přesnost.

Dodavatel nabízí širokou škálu antén a modulů pro komunikaci ve standardech GSM / GPRS / SMS / DTMF, kompatibilních s oblíbenými minipočítači Arduino a Raspberry Pi. Tyto produkty vám umožňují vytvářet návrhy, které odpovídají nejnovějším technologickým trendům.

Polský výrobce plastových krabiček. Široká škála produktů vám umožní přiřadit vhodné pouzdro k jakémukoli elektronickému projektu.

Dodavatel krytů a modulů kompatibilních s Raspberry Pi.

Je to jedna z nejinovativnějších společností v tištěném elektronickém průmyslu ve Velké Británii. Vyrábí balíček tištěných elektronických produktů, které umožňují integraci elektroniky přímo do prostředí. Jejich vodivé barvy a snadno použitelné vývojové kity umožňují komukoli prototypovat elektronické vize budoucnosti.

Poskytovatel jednoho z nejmenších modulů IoT dostupných na trhu pracujících s Linuxem. Vlajkový produkt společnosti - minipočítač Omega2 - se snadno používá, a to i pro lidi, kteří s programováním teprve začínají. Dodavatel nabízí řadu překryvných vrstev a příslušenství, díky nimž je realizace projektu rychlá a intuitivní, což umožňuje vytvořit vášeň.

Jeden z předních dodavatelů, který nabízí minipočítače s vysoce výkonnými procesory. Nabízí mimo jiné k prodeji Banana Pi M3 - v současnosti nejvýkonnější modul s osmijádrovým procesorem. Nabídka zahrnuje také řadu příslušenství věnovaných produktům Banana Pi.

Přední výrobce a distributor elektrického nářadí a ručního nářadí. Výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli s využitím moderních technologií. Určeno především k použití pro kutily a v domácnostech. Vyznačují se přijatelnými cenami, moderním designem a dobrou ergonomií při práci.

Největší místo v polském internetu sdružující únikové místnosti - úniková místnost. Na portálu můžete snadno najít nejbližší únikovou místnost a rychle zkontrolovat názory lidí, kteří tam již byli. Jednoduché rozdělení do tematických kategorií vám umožní přizpůsobit zábavu každému vkusu.

zveme vás ke spolupráci!