Filtrovat podle

Cena
311 595
Výrobce
Více (432) Ok Průhledná
Filtruj

Propagační produkty

Doporučeno

Pájecí podložky

Produkty: 4
Načítání...

Silikonová pájecí podložka Velleman AS12 - 550x350mm

Anti-elektrostatická, multifunkční podložka, která usnadňuje veškeré práce spojené s opravami a pájením. Má 5 magnetických oblastí, kde můžete držet malé kovové prvky, např....
Index: VEL-19459
Index: VEL-19459
Náklad 24h
K dispozici
(Zkontrolujte množství)
Běžná cena 594,00 Kč Cena 594,00 Kč
  • doprava zdarma

Silikonová pájecí podložka Velleman AS11 - 450x300mm

Anti-elektrostatická, multifunkční podložka, která usnadňuje veškeré opravy spojené s pájením. Má 3 magnetické oblasti, kde můžete držet malé kovové prvky, např. Šrouby, aniž...
Index: VEL-13886
Index: VEL-13886
Náklad 24h
K dispozici, poštovné 24 hodin!
(Zkontrolujte množství)
Běžná cena 509,00 Kč Cena 509,00 Kč
  • doprava zdarma

Silikonová pájecí podložka 450x300mm

Silikonová podložka používaná hlavně jako podložka při pájení. Výrobek má antistatické a protiskluzové vlastnosti. Speciálně navržené přihrádky usnadňují udržování nástrojů v...
Index: DNG-19923
Index: DNG-19923
Čekání na doručení
Doručení naplánováno na 2021-12-14
Běžná cena 413,00 Kč Cena 413,00 Kč
  • doprava zdarma

Antistatická silikonová podložka Yihua ESD - 440x310mm

Antistatická multifunkční rohož s vysokou teplotní odolností usnadňuje veškeré opravy spojené s pájením. Má 2 magnetické oblasti , 19 samostatných oddílů pro nástroje a...
Index: DLT-19423
Index: DLT-19423
Produkt není k dispozici
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 311,00 Kč Cena 311,00 Kč
  • doprava zdarma

Silikonové pájecí rohože - vlastnosti

V této kategorii jsou rohože vyráběné pouze renomovanými společnostmi s mnohaletými zkušenostmi v oboru, včetně Velleman a Yihua. Vysoce kvalitní materiály jako silikon, který byl použit při výrobě rohoží, se vyznačují vysokou odolností proti mechanickému poškození. Silikonové pájecí podložky jsou navíc pružné, takže se při ohýbání rychle vrátí do původního tvaru.

  • Nabízíme ESD antielektrostatické rohože umožňující bezpečnou práci vč. se systémy vystavenými poškození způsobenému elektrostatickým výbojem.
  • Pájecí příslušenství, jako jsou podložky, může být také opatřeno magnetickými plochami. Díky nim může uživatel držet kovové prvky, jako jsou šrouby a matice, bez rizika jejich ztráty.

Díky protiskluzovým vlastnostem lze pájecí podložky pohodlně a především bezpečně používat na kluzkém povrchu. I v případě intenzivního používání si po dlouhou dobu zachovávají své původní vlastnosti. Materiál, ze kterého jsou rohože vyrobeny, se navíc vyznačuje vysokou odolností vůči nečistotám.

Pájecí podložky - aplikace

Pájecí rohože se díky své konstrukci, usnadňující organizaci práce a zajišťující odolnost vůči vysoké teplotě (až 500 ℃), vyznačují univerzálním použitím. I v případě náhodného pádu horké baňky nehrozí poškození podložky. Z tohoto důvodu je lze s úspěchem použít pro všechny pájecí práce bez ohledu na jejich typ, typ páječky a pájky.

  • V této kategorii jsou silikonové pájecí podložky vybavené nádobkami, které umožňují bezpečné uložení malých elektronických součástek bez obav z jejich ztráty.
  • Pájecí podložky se používají jak v profesionálních elektronických dílnách, tak v domácích kutilských dílnách.
  • Jsou perfektní pro práce spojené s diagnostikou, údržbou a opravami elektronických a elektrických zařízení.

Zvláště pozoruhodné jsou rohože se speciální plochou pro umístění dlaždic, což usnadňuje a urychluje práci. Z dalšího příslušenství stojí za zmínku také podložka s pravítkem.

Silikonové pájecí rohože – další informace

V sortimentu naší prodejny naleznete mimo jiné pájecí podložky s místy pro uložení přesných šroubováků. Toto řešení výrazně urychluje práci. Bez ohledu na typ podkladu zaručují rohože stabilitu a zachovávají původní polohu. I když je podložka používána dlouhou dobu na jednom místě, nehrozí její přilepení například k pracovnímu stolu nebo stolu. V této kategorii jsou silikonové pájecí podložky s různými rozměry, počtem kapes, magnetických ploch, nádob a držáků nástrojů. Široký výběr modelů umožňuje každému snadno přizpůsobit konkrétní kopii velikosti pracovní stanice a dalším požadavkům souvisejícím se strukturou nebo vlastnostmi podložky.