Filtrovat podle
Výrobce
Více (482) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Displeje pro Raspberry Pi 4B

Nevidíte produkty? Napište nám na podpora@botland.cz

Moderní mikropočítače Raspberry Pi 4B čtvrté generace

Nová generace zařízení ze série Raspberry Pi znamená novější a mnohem rychlejší čtyřjádrový procesor s 64bitovým jádrem Cortex pracujícím na taktu 1,5 GHz. Je to také mnohem efektivnější spolupráce vašeho nového displeje s Raspberry Pi 4B, kterou zajišťují mnohem dynamičtější komunikační porty založené na technologii USB 3.0 a starém a osvědčeném USB 2.0. Efektivní komunikaci s ostatními zařízeními zajišťuje také neomezená rychlost přes USB porty, Gigabit Ethernet a Bluetooth verze 5.0. Nová, mnohem lepší architektura maliny výrazně zlepší komunikaci s displejem a ostatními zařízeními, díky čemuž budete mít jistotu, že vás domácí monitorovací systém nikdy nezklame.

Efektivní displeje a obrazovky pro zařízení Raspberry

V našem obchodě Botland najdete prvotřídní obrazovky, které vám umožní zobrazit vysoce kvalitní obraz HD z vašeho monitorovacího systému. Naše moderní LCD dotykové obrazovky jsou vybaveny maticí IPS nebo TFT. První typ se vyznačuje mnohem lepším pozorovacím úhlem a poskytuje lepší reprodukci barev ve srovnání se standardními maticemi TN. Na druhou stranu vám aktivní matice TFT umožňuje zobrazit obraz v mnohem vyšším rozlišení a vyznačuje se také rychlejší dobou přístupu a mnohem lepší ostrostí barev. Díky tomu je spolupráce displeje s Raspberry Pi 4B mnohem efektivnější a zaručuje pokaždé jasný obraz, a to i při nižším rozlišení.

Snadné a rychlé připojení dotykových obrazovek

Komunikace mezi displejem a počítačem Raspberry Pi 4B je zajištěna moderními porty HDMI a microUSB a dalšími kabely obsaženými v každé sadě. Princip je velmi jednoduchý. Konektory HDMI zajišťují přenos vysoce kvalitního obrazu z modulu kamery na dotykovou obrazovku. Porty MicroUSB jsou odpovědné za příjem dat ze samotného displeje, který lze poté stáhnout na další nosiče. Během provozu samotného zařízení nesmíte zapomenout na jeho napájení. Každý displej je dodáván s napájecím zdrojem, který poskytuje dostatečnou energii pro provoz celého zařízení. Některé obrazovky jsou vybaveny odolnými a elegantními kryty, do kterých lze v zadní části namontovat počítač Raspberry. Díky tomu si poskytujeme volné místo.