Kombinace profesionálních služeb, širokého sortimentu a atraktivních cen znamená, že nám důvěřuje více než 100 000 spokojených zákazníků. Jsme rádi, že toto číslo neustále roste. Navíc se můžeme pochlubit vysokou dostupností produktů, kterou je možné průběžně kontrolovat na našich webových stránkách. Časté dodávky od spolehlivých partnerů zaručují stálou dostupnost sortimentu. Jsme rádi za každý nově přidaný názor na obchod Botland.com.pl zveřejněný přímo na našem webu nebo na externích webech. Díky nim neustále hledáme cesty, jak zlepšit fungování obchodu. Snažíme se, aby naše webové stránky byly ještě uživatelsky přívětivější a aby každý zákazník našel to, co hledá.


opineo-logo trustmate-logo opiniak-logo opiniuj24-logo

Proč je zpětná vazba tak důležitá?

Každý názor na fungování webu je pro nás nesmírně důležitý, proto vyzýváme všechny uživatele, aby se podělili o své postřehy. Informace o sortimentu, manipulaci, dodacích a dodacích lhůtách jsou pro nás cennými tipy. Rádi si také přečteme názory posuzující způsob zpracování vrácení. Čím více zpětné vazby, tím přesněji se dokážeme přizpůsobit požadavkům rychle se měnícího trhu. Nevyhýbáme se žádným, byť nepohodlným názorům, které jsou stejně cenné jako ty pozitivní.

Botland.cz - názory na náš obchod

Každý den pracujeme na aktualizaci nabídky obchodu, zavádění novinek v premiérové dny a zajištění nepřetržité dostupnosti nejoblíbenějších zařízení. Zároveň pracujeme na minimalizaci čekací doby na produkty dostupné na vyžádání. Všechny názory na Botland týkající se výše uvedených problémů se budují pro celý tým a ženou je k ještě efektivnější práci. Pokud jste se svými nákupy spokojeni, podělte se o svůj názor s ostatními uživateli. Budeme vděční za každý kladný příspěvek a ukázání na zboží, se kterým jste nejvíce spokojeni. Díky tomu budeme vědět, že svou práci děláme dobře. Samozřejmě, pokud vidíte oblasti, které lze ještě zlepšit, rádi si vyslechneme i vaše návrhy.

zveme vás ke spolupráci!