Filtrovat podle
Cena
214 214
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (531) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Testery zásuvek

Produkty: 1
Načítání...

Zkoušečka zásuvek 230V - Uni-T UT07A-EU

Zkoušečka Uni-T UT07A-EU umožňuje detekovat nesprávné fázové připojení v síťové zásuvce a zkontrolovat stav uzemnění zásuvky. Má stavové LED. Tester by měl být připojen k...
5.0 (9)
Index: LEC-19076
Index: LEC-19076
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 214,00 Kč Cena 214,00 Kč
  • doprava zdarma

Tester zásuvek ve formě zástrčky

Tester zásuvek lze použít jak v instalacích vybavených ochrannými vodiči PE (ochranné uzemnění) a PEN (ochranný vodič nulový vodič). Jeho pouzdro je vyrobeno z materiálů odolných proti poškození se zvýšenými izolačními vlastnostmi. Při práci s esterem zásuvek byste však měli pamatovat na nezbytná opatření. Během diagnostiky je také důležité odpojit všechna nepotřebná elektronická zařízení od sítě.

Funkce, které tester zásuvek nabízí

Základní funkcí testeru chytrých zásuvek je odhalit nesprávné zapojení síťové zásuvky. Po připojení k síti zařízení automaticky rozpozná kabely a informuje o správném připojení nulového, fázového a zemnicího vodiče.

Tester zásuvek ukáže i pořadí, v jakém jsou fáze do zásuvky zapojeny, a o něco pokročilejší modely také umožní odečítat instalační napětí v reálném čase. Pro testování proudového chrániče (RCD test) lze také použít profesionální tester zásuvek . Výsledky shromážděné během testu pomohou identifikovat příčiny poruchy, a tím usnadní práci elektrikáře.

Pomocí testeru zásuvek

Tester zásuvek může být úspěšně obsluhují osoby bez odborných technických znalostí. Stačí jej zasunout do zásuvky elektroinstalace a následně odečíst výsledek, který je znázorněn pomocí tří červených LED diod. K tomuto účelu je nutné použít legendu vytištěnou na testeru zásuvek .