Filtrovat podle
Výrobce
Více (482) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Pouzdra pro Raspberry Pi Zero

Nevidíte produkty? Napište nám na podpora@botland.cz

Raspberry Pi

Platforma navržená na podporu vědy o počítačích, představená 29. února 2012, si získala mnohem větší popularitu, než samotní tvůrci očekávali. Postupem času se rodina Raspberry začala významně rozšiřovat a dnes je těžké nahradit všechny představené modely. Poslední s označením čtyři se objevil v roce 2019. Modely Zero a Zero W se těší neustálé popularitě. Kompaktní a efektivní, skvěle funguje jako domácí mini počítač. Po zakoupení pouzdra Raspberry Pi Zero je zařízení méně náchylné k poškození.

Malý pro speciální úkoly

V našem obchodě jsou pouzdra vhodná pro jednodeskový počítač Raspberry Pi Zero. Pouzdra pro Raspberry Pi Zero vám umožňují volně používat Raspberry Pi Zero jako centrální jednotku, například v systémech domácí automatizace, kde je potřeba ovládat distribuované senzory pohybu, vlhkosti nebo teploty. Po použití těchto senzorů můžeme dálkově nebo naplánovat řízení například teploty topení prostřednictvím řídicího systému ventilu ústředního topení. Pouzdro chrání zařízení před poškozením.

Rodina malin

Celá řada zařízení Raspberry Pi je k dispozici v našem obchodě Botland. Od prvních modelů po nejnovější čtyři. Máme také celou řadu příslušenství a sad pro malinová zařízení. To zahrnuje například Pouzdra pro Raspberry Pi Zero. Minipočítače velikosti kreditní karty nebo hrací karty ve verzi Zero jsou ještě kompaktnější, což umožňuje jejich použití na dříve nepřístupných místech, jako jsou miniaturní roboti nebo řídicí systémy. Zveme všechny nadšence pro kutily a elektroniku, aby se seznámili s naší bohatou nabídkou rodiny Raspberry Pi.