Filtrovat podle
Cena
1028 1028
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

PIC

Produkty: 1
Načítání...

P-Star 25K50 Micro PIC18F25K50 - Pololu 3150

Modul je vybaven mikrokontrolérem Microchip PIC18F25K50 s nainstalovaným zavaděčem. Je vybaven 16 digitálními vstupy / výstupy a oblíbenými komunikačními rozhraními. Napájecí...
Index: PLL-02676
Index: PLL-02676
Pouze na vyžádání
Čekací doba: 4-6 týdny
Běžná cena 1 028,00 Kč Cena 1 028,00 Kč
  • doprava zdarma

Batole, které dokáže více

8bitové moduly PIC18F25K80 nabízejí vše, co potřebujete k sestavení zařízení s extrémně nízkou spotřebou, která mohou běžet na baterii po mnoho let. Spotřebu energie v klidovém stavu lze snížit až na 20 nA a procesor navíc může pracovat v extrémně širokém rozsahu napájecího napětí pro mikrokontroléry - od 1,8 do 5,5 V. Na desce je prostor pro 32 kB programové paměti , přes 3,5 KB RAM a 1 KB EEPROM a maximální taktovací frekvence jádra je 16 MHz. Abychom vám usnadnili začátek práce, připravili jsme v našem obchodě drobné minipočítače P-Star 25K50 Micro PIC18F25K50, které obsahují - kromě mikrokontroléru a USB konektoru - také řadu pájecích destiček Goldpin, ke kterým se můžete připojit všechna rozšíření a externí zařízení.

Všechno po ruce

Moduly P-Star také obsahují potřebné doplňky, které vám umožní okamžitě začít pracovat s procesory PIC - tlačítko RESET a tři volně programovatelné LED. Program se načítá přímo přes konektor micro USB - nemusíte používat externí zařízení, protože za načtení dávky do paměti Flash je odpovědný tovární bootloader. Programový kód mimo jiné vytváří a kompiluje bezplatné prostředí MPLAB X. Dokumentace výrobce Pololu obsahuje také řadu pokynů, které vás krok za krokem provedou od instalace až po spuštění vašeho prvního projektu. V našem obchodě najdete veškeré potřebné příslušenství, včetně sad propojovacích kabelů nebo kabelů micro USB.

Větší a rychlejší

Pokud potřebujete vyhodnocovací soupravu s rychlejším mikrokontrolérem vybaveným také připojením USB, zvolte desku Sparkfun USB Bit Whacker s procesorem PIC18F2553. Čip může pracovat na 48 MHz, je vybaven 32 kB paměti Flash, 2 kB paměti RAM a řadou univerzálních sériových rozhraní a časovačů. Kromě toho obsahuje ve své struktuře 12bitový analogově-digitální převodník. Whacker moduly jsou vybaveny doplňky, jako jsou dvě tlačítka (RESET a PRG), dvě programovatelné LED diody a třetí LED, která indikuje přítomnost napájecího napětí. Externí rozšíření a příslušenství lze spojit pomocí zlatých pinů, které lze připájet k podložkám na obou dlouhých stranách desky - k dispozici je až 16 I / O pinů.