Filtrovat podle
Cena
1336 1336
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Texas Instruments

Produkty: 1
Načítání...

Texas Instruments Tiva C Series EK-TM4C1294XL - Připojený LaunchPad

Vývojová deska s mikrokontrolérem TM4C1294NCPD vybavená 32bitovým jádrem ARM Cortex M4 a integrovaným ovladačem Ethernet. Modul má mimo jiné Ethernetová zásuvka, USB...
Index: ZTI-03692
Index: ZTI-03692
Pouze na vyžádání
Čekací doba: 2-4 týdny
Běžná cena 1 336,00 Kč Cena 1 336,00 Kč
  • doprava zdarma

Procesory pro každou aplikaci

Návrháři testovacích sad řady Texas Instruments LaunchPad měli dva hlavní cíle: nízkou, atraktivní cenu a snadné spuštění bez nutnosti investovat do nákladného programovacího a ladicího vybavení. Moduly nabízejí možnost okamžitě začít pracovat se zařízeními patřícími do různých rodin mikrokontrolérů TI. Jednou z nich je rodina MSP430, která je na trhu již více než tucet a zahrnuje řadu systémů s velmi nízkou spotřebou energie a širokou škálu vestavěných periferií. Mikroprocesory MSP430 jsou atraktivní alternativou k oblíbeným AVR nebo PIC a zajišťují - kromě vynikajících parametrů - také výjimečnou snadnost programování. Na druhém konci škály možností jsou vysoce vyvinuté mikrokontroléry ARM, včetně Stellaris a Tiva ™ C, určené pro náročné aplikace.

Super nízká spotřeba energie, tradiční bydlení

Moduly MSP-EXP430G2L obsahují vestavěný USB debugger s připojením UART, který lze v případě potřeby snadno odpojit od mikrokontroléru otevřením zlatých kolíků. Tímto způsobem lze debugger použít k programování externího procesoru. Lze použít mikrokontroléry v pouzdrech DIP14 a DIP20 a externí zařízení a další moduly lze připojit pomocí konektorů goldpin, pro které jsou na okrajích desky umístěny pájecí podložky. Deska má místo pro užitečné doplňky, jako je mikrospínač nebo LED diody, které vám umožní psát a spouštět první jednoduché programy před připojením složitějších rozšíření k modulu.

Mikrokontroléry pro profesionály

Pokud hledáte výkonný mikrokontrolér, který zvládne aplikaci, která vyžaduje větší výpočetní výkon, věnujte pozornost řadě Texas Instruments Tiva ™ C. TM4C123GH6PM je 32bitový procesor s jádrem ARM® Cortex ™ -M4, taktovaným až na 80 MHz a vybaven 256 kB paměti Flash a 32 kB paměti RAM. Na palubě najdete mimo jiné Řadič sběrnice CAN, řadič USB 2.0 se schopností pracovat ve všech režimech a dva rychlé převaděče ADC. Čip TM4C1294NCPD zase může pracovat s frekvencí až 120 MHz, s až 1 MB Flash a 256 KB RAM. Abychom vám usnadnili práci, připravili jsme minipočítače s těmito procesory a veškerým potřebným příslušenstvím, které vám pomohou rychle začít. Desky mají zabudované základní příslušenství a externí rozšíření lze spojit pomocí zlatých pinů.