Filtrovat podle
Výrobce
Více (482) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

USB A-B kabely

Nevidíte produkty? Napište nám na podpora@botland.cz

USB A / B kabel - nejdůležitější informace

V sortimentu našeho obchodu najdete pouze USB kabely vyráběné renomovanými společnostmi s dlouholetými zkušenostmi na trhu. To znamená vysoce kvalitní zpracování a použití pevných materiálů zaručuje dlouhou životnost a bezproblémový provoz.

Kabel USB AB se používá hlavně k připojení různých zařízení k centrální procesorové jednotce stolního počítače (PC) nebo notebooku. Nejčastěji se jedná o tiskárnu, skener nebo multifunkční zařízení. Kromě toho slouží k bezpečnému připojení všech ostatních zařízení vybavených výstupem USB B, jako je Arduino Uno, servo ovladače a různé vývojové sady. Přestože se mnoho zařízení nyní bezdrátově připojuje k počítači, v případě selhání sítě nebo routeru je USB AB kabel často jediným způsobem, jak připojit zařízení k počítači.

V této kategorii najdete USB kabely s vestavěným feritovým filtrem. Samotný ferit není nic jiného než kombinace uhlíku a železa v množství asi 0,02%. Hlavním úkolem filtru je zabránit náhlým změnám proudu dodávaného do zařízení. Díky schopnosti eliminovat elektromagnetické rušení funguje připojené zařízení stabilně a především bezpečně. Při každodenním používání to znamená prodloužení životnosti připojených zařízení.

USB kabely - pestrý sortiment

Náš obchod nabízí USB A / B kabely o délce 30 cm, 1,5 m, 1,8 m a dokonce 3 m, takže si můžete snadno vybrat délku, která odpovídá vašim požadavkům.

  • Kromě standardních modelů vybavených jedním konektorem USB typu A a jedním konektorem typu B nabízíme také kabely 3v1. Díky nim můžete k počítači připojit až 3 zařízení. Bez ohledu na to, zda se jedná o tiskárny, skenery, multifunkční zařízení nebo mikrokontroléry, vysoce kvalitní zpracování zaručuje bezpečný a stabilní provoz zařízení. Nabízíme kabely zakončené konektory USB-B, miniUSB-B a microUSB-B. Kabely tohoto typu jsou univerzální a široce používané.
  • V této kategorii najdete USB kabely vč. v černé, šedé, červené a modré.
  • Nabízíme kabely se zpětnou kompatibilitou, tj. Standard USB 1.1. V praxi to znamená bezproblémovou možnost připojení starších zařízení.

Koncové prvky kabelu, které jsou přímo zasunuty do portů USB, jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. I v případě častého připojování a odpojování zařízení se vyznačují dlouhou životností a bezproblémovým provozem. V dalších kategoriích našeho obchodu najdete také kabely miniUSB 2.0, microUSB 2.0, USB C a kabely USB Lighting.

Kabel USB A / B - co ještě stojí za to o něm vědět?

USB kabely dostupné v našem obchodě se vyznačují flexibilitou a vysokou odolností. Aby byla zajištěna maximální životnost, neměli by být vystaveni vysokému napětí a záhybům. Během používání je nutné zabránit mechanickému poškození, zejména řezům a drcení.

Máte -li jakékoli dotazy nebo obavy týkající se kabelů USB nebo jiných produktů, které najdete v našem obchodě, kontaktujte nás. Naši zkušení poradci vám pomohou vybrat USB kabel, který 100%splní vaše očekávání. Poskytujeme telefonní číslo, e-mailovou adresu a kontaktní formulář. Všechna data najdete v záložce „Kontakt“.