Filtrovat podle
Cena
16 17
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (533) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Rozšíření pro Banana Pi

Produkty: 1
Načítání...

SATA - napájecí kabel SATA - 50 cm

Kabel se dvěma zástrčkami SATA, který umožňuje připojení pevného disku nebo jednotky CD k základní desce počítače. Délka kabelu je 50 cm. Vhodný také pro konektor Banana Pi.
Index: KAB-05228
Index: KAB-05228
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 17,00 Kč Cena 16,15 Kč
  • Sleva
  • doprava zdarma
  • Sleva

Fotoaparát pro Banana Pi - praktické řešení pro nahrávání videa a fotografování - nejen za denního světla!

Malý modul kamery BPI-D1 je umístěn na malé desce plošných spojů o rozměrech 38x38 mm. Kromě standardního nahrávání videa a fotografování má webová kamera infračervený senzor, který umožňuje záznam ve tmě, a vestavěný elektretový mikrofon o průměru 4 mm. Integrovaný 32bitový procesor Ankya 3918 s taktem 400 MHz funguje perfektně a poskytuje dobrou kvalitu zpracování obrazu a zvuku. Modul je také vybaven 64 MB RAM a 16 MB FLASH pamětí, kterou lze volitelně rozšířit na 32 MB pomocí karty microSD. Webová kamera může nahrávat videa v kvalitě 720p rychlostí 30 snímků za sekundu. Kamera je připojena k hlavní platformě Banana Pi přes 24kolíkový GPIO konektor. Webovou kameru lze také použít v projektech IoT, jako je dálkově spravovaný monitorovací systém videa a zvuku.

Displej Banana Pi - jasný obraz s dotykovým rozhraním

Modul barevného dotykového displeje LCD, který nabízíme s rozlišením 800 x 480 a úhlopříčkou 7 ”, obsahuje desku plošných spojů, která podporuje přenos obrazu přes rozhraní HDMI, VGA a AV, zatímco rozhraní HDMI zajišťuje plnou kompatibilitu s Raspberry Pi. Displej se vyznačuje vysokou kvalitou zobrazeného obrazu, a to i při pohledu z velmi ostrého úhlu. Může být použit jako zpětný monitor v automobilu, na rozhraní obsluhy CNC stroje nebo v monitorovacích systémech obrazu, kde je vyžadována obzvláště vysoká kvalita obrazu poskytovaného kamerami. Pro dosažení nejlepšího efektu zobrazeného obrazu se doporučuje použít minipočítač Banana Pi napájecí zdroj se jmenovitým napětím 5 V a proudovou účinností 1 A.