Filtrovat podle
Výrobce
Více (482) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Desky kompatibilní s Arduino - SparkFun

Nevidíte produkty? Napište nám na podpora@botland.cz

SparkFun - je povoláním společnost

SparkFun je společnost, která byla založena před 17 lety. Jejím posláním je pomáhat uskutečňovat technologické nápady. Jedná se o velmi důležitý úkol zaměřený na šíření znalostí a dovedností souvisejících s moderními technologiemi. Po celém světě se technologie neustále rozvíjejí, stále více úkolů je automatizovaných a lidé se mohou věnovat kreativním činnostem. Je však třeba poznamenat, že dnes existuje nedostatek dobře vyškolených specialistů a techniků, kteří jsou schopni programovat a provozovat složité automatizační a robotické nástroje. Díky nástrojům, které SparkFun nabízí, může každý rozvíjet svou vášeň pro technologii a předávat ji dál. Společnost své produkty nechává patentovat, aby je mohl každý svobodně používat a upravovat si je sám. Veřejně otevřené zdroje navíc podporují sdílení a vzájemné učení technologických znalostí.

Desky SparkFun kompatibilní s Arduino - co nabízíme?

Nabízíme velký výběr produktů SparkFun s různými parametry. Každý elektronický inženýr zde najde více než jednu zajímavou nabídku - je jich přes 30 a každá se vyznačuje něčím jedinečným. K dispozici jsou jak jednotlivá zařízení, tak kompletní sady pro učení elektroniky a programování, a ta, která vám poskytnou příznivější cenu za vybavení. Všechny produkty jsou kompatibilní s Arduino a můžete je snadno naprogramovat pomocí vývojové platformy Arduino IDE.

Sada pro stavbu robota RedBot

Nejlepší způsob, jak se je naučit, je budování zařízení sami, získávání a procvičování dovedností v oblasti elektroniky, robotiky a programování. Sada je sada všech prvků, které budete potřebovat k sestavení RedBota připraveného výrobcem. Tímto způsobem vám SparkFun pomáhá trávit čas nejdůležitějšími výukovými prvky a trochu ušetřit (prvky obsažené v sadě jsou levnější než ty, které byly zakoupeny samostatně). Použitím dodaných dílů můžete sami postavit pracovního robota, který se pohybuje po určené linii (tzv. Linefollower). Výrobce kromě dílů obsažených v balíčku poskytuje úplnou dokumentaci a podstatnou pomoc, které má uživatel k dispozici před zakoupením (odkazy lze najít mimo jiné ve spodní části stránky produktu v Botlandu). Můžete snadno najít uživatelskou příručku k celé sadě, příručku k montáži podvozku, uživatelskou příručku, dokumentaci všech senzorů a základní desku. Za zmínku stojí také to, že existují soubory z programu Eagle (pro návrh desek plošných spojů) a knihovny užitečné při programování robota. Samotná sada obsahuje desku kompatibilní s Arduino, akcelerometr (MMA8462Q), senzory limitu, senzory sledování trasy (QRE1113GR), bzučák (zvukový generátor), kodéry, propojovací kabely, dva stejnosměrné motory, podvozek s koly a všechny komponenty, konstrukce pro montáž napájecí články, šroubovák a kabel USB (pro programování).

Mp3 přehrávač

Navrhovaný MP3 přehrávač může být velmi praktický. Můžete jej „uzavřít“ všemi nezbytnými prvky (napájení, skříň, atd.) Nebo jej použít ve větším projektu. Zařízení má vestavěný mikroprocesor ATmega328p, který je kompatibilní s Arduino. Implementovaný zvukový dekodér (VS1053B) umožňuje přehrávání MP3 a dalších formátů a zesilovač stereofonního efektu poskytuje lepší zážitek z poslechu. Zařízení je vybaveno standardním portem pro sluchátka (3,5 mm jack) a nabíječkou pro lithium-polymerové baterie (MCP73831 s napětím 3,7 V). K zařízení se připojíte pomocí pěti pinů - analogového, sériového nebo I2C.