• Sleva

SparkFun Qwiic Shield pro Teensy - rozšířený - DEV-17119

Index: SPF-19172 EAN: 5904422370459
Štít vyrobený společností SparkFun pro moduly řady Teensy, jako jsou Teensy 4.1, Teensy 3.6 a Teensy 3.5. Deska rozšiřuje modul Teensy o další čtyři konektory Qwiic pro připojení modulů / senzorů pomocí stejného konektoru. Na krycí desce jsou dva přímé klouby a dva přímé klouby a také dva úhlové klouby systému Qwiic. Moduly komunikující přes rozhraní I2C lze připojit ke konektoru Qwiic. Ekosystém Qwiic výrazně usnadňuje připojení senzorů / modulů k hlavnímu modulu se stejným konektorem, nevyžaduje pájení a zajišťuje správné připojení. Na desce je také tlačítko PROG, které má stejnou funkci jako tlačítko PROG na desce Teensy.
SparkFun Qwiic Shield pro Teensy - rozšířený - DEV-17119
157,00 Kč -10%
141,30 Kč
116,78 Kč bez DPH.
Nejnižší cena 30 dní: 131,93 Kč
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: SparkFun

Popis produktu: SparkFun Qwiic Shield pro Teensy - prodloužený - DEV-17119

Štít vyrobený společností SparkFun pro moduly řady Teensy, jako jsou Teensy 4.1, Teensy 3.6 a Teensy 3.5. Deska rozšiřuje modul Teensy o další čtyři konektory Qwiic pro připojení modulů / senzorů pomocí stejného konektoru. Na krycí desce jsou dva přímé klouby a dva přímé klouby a také dva úhlové klouby systému Qwiic. Moduly komunikující přes rozhraní I2C lze připojit ke konektoru Qwiic. Ekosystém Qwiic výrazně usnadňuje připojení senzorů / modulů k hlavnímu modulu se stejným konektorem, nevyžaduje pájení a zajišťuje správné připojení. Na desce je také tlačítko PROG, které má stejnou funkci jako tlačítko PROG na desce Teensy. Sada společně s krytkou Qwiic obsahuje sadu pinů, které je třeba na desku připájet sami.

Qwiic umožňuje připojení senzorů přes sběrnici I2C, takže prototypování je rychlejší a méně náchylné k chybám. Polarizované připojení znamená, že jej nelze připojit nesprávně. Všechny konektory Qwiic mají 4kolíkové vodiče s roztečí 1 mm.
Nakładka ze złączami Uzávěr Qwiic s konektory pro samopájení.

Hlavní vlastnosti překrytí Qwiic Shield Extended pro Teensy

  • Kompatibilní s Teensy 4.1 a Teensy 3.6 nebo Teensy 3.5
  • 4 konektory Qwiic (dva přímé a dva úhlové)
  • Tlačítko PROG - provádí stejnou funkci jako na desce Teensy
  • Propojka I2C
  • 3.3V vedení a GND

Konektory Qwiic na desce

Na překrytí Qwiic Shield Extended jsou čtyři konektory Qwiic. Dva přímé konektory jsou na koncích desky, zatímco dva úhlové konektory jsou uprostřed.

Naše nabídka zahrnuje také základní verzi

pro moduly Teensy 3.1, Teensy 4.0 a Teensy LC.

SparkFun Teensy

Modul SparkFun Teensy je malá deska vybavená 32bitovým mikrokontrolérem s jádrem ARM Cortex M4 taktovaným na 120 MHz, 512 kB paměti Flash a 192 kB paměti RAM. Teensy 3.5 má 62 vstupních / výstupních pinů, z toho 20 PWM kanálů a 25 analogových vstupů, řadič DMA a populární komunikační rozhraní: SPI, I2C, I2S, CAN. Teensy vodiče pracují s napětím 3,3 V.

Příklad připojení s Teensy Příklad propojení překrytí s displejem Teensy a Qwiic.
Šířka balení 7.5 cm
Výška balení 0.5 cm
Hloubka balení 7 cm
Váha balení 0.011 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: