Filtrovat podle
Cena
163205 816024
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (528) Ok Průhledná
3D - velikost tisku
Více (-3) Ok Průhledná
3D - typ výtisku
Více (-5) Ok Průhledná
Rychlost 3D tisku
Více (-4) Ok Průhledná
3D - stolní teplota
Více (-5) Ok Průhledná
3D - teplota trysky
Více (-5) Ok Průhledná
3D - průměr vlákna.
Množství extruderů
Více (-5) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

3D tiskárny Urbicum

Produkty: 3
Načítání...

3D tiskárna - Urbicum MX

Profesionální 3D tiskárna s pracovní plochou 405 x 460 x 500 mm . Zařízení využívá inkrementální technologii FDM / FFF a je kompatibilní s většinou typů vláken dostupných...
Index: URB-16412
Index: URB-16412
Produkt s ukončenou výrobou
Nepřístupný
Běžná cena 238 007,00 Kč Cena 238 007,00 Kč
  • EOL
  • doprava zdarma

3D tiskárna - Urbicum GX

Průmyslová 3D tiskárna pro profesionální použití. Má pracovní plochu 1020 x 630 x 500 mm . Zařízení nabízí rychlost tisku až 300 mm / s . Díky použití nejkvalitnějších...
Index: URB-16411
Index: URB-16411
Produkt s ukončenou výrobou
Nepřístupný
Běžná cena 816 024,00 Kč Cena 816 024,00 Kč
  • EOL
  • doprava zdarma

3D tiskárna - Urbicum DX

3D tiskárna pro profesionální použití od polského výrobce Urbicum . Zařízení umožňuje vytváření trojrozměrných modelů v inkrementální technologii FDM / FFF. Model DX nabízí...
Index: URB-16410
Index: URB-16410
Produkt s ukončenou výrobou
Nepřístupný
Běžná cena 163 205,00 Kč Cena 163 205,00 Kč
  • EOL
  • doprava zdarma

Urbicum - polský výrobce, světová kvalita

Urbicum je polská společnost se sídlem v Krakově. Od roku 2013 společnost vyvíjí 3D tiskárny pro profesionální použití v kancelářích, dílnách nebo elektronických zařízeních. Značka Urbicum je známá svým kreativním přístupem a inovativními technologiemi používanými ve výrobním procesu a její tiskárny podporují práci v mnoha polských a zahraničních společnostech. Vysoká třída vytvořeného zařízení je zárukou dosažení nejlepších výsledků při tisku, proto lze zařízení Urbicum doporučit pro profesionální použití i těm nejnáročnějším zákazníkům, kteří očekávají nekompromisní kvalitu v kombinaci s vynikajícím výkonem a spolehlivostí tiskárny.

3D tiskárny Urbicum

Aby splnila očekávání zákazníků, navrhla značka Urbicum komplexní řadu profesionálních 3D tiskáren. K dispozici jsou tři varianty, které vyhovují různým aplikacím, od malých kanceláří po velké průmyslové závody. Kompaktní tiskárna je skvělým řešením na místech, kde je zapotřebí pohodlné a spolehlivé vybavení pro rychlou tvorbu vysoce kvalitních modelů nebo prototypování. Průmyslová varianta je ideální pro konstrukční kanceláře, umělecká studia nebo továrny, které potřebují profesionální 3D tiskárnu pro vývoj výrobních vzorů nebo výrobu přizpůsobených prvků. Urbicum nabízí také velkoformátové tiskárny, které mohou být nenahraditelnou pomocí ve velkých průmyslových závodech a na dalších místech, kde je nutné tisknout ve velkých velikostech při zachování vynikající přesnosti a dokonalé reprodukce designu.

Populární technologie, pozoruhodné výsledky

Všechny varianty 3D tiskáren Urbicum používají aditivní metodu FDM (Fused Deposition Modeling). Je to nejoblíbenější způsob vytváření 3D tisků mezi přírůstkovými metodami. Tiskárny FDM používají jako pracovní materiál takzvané vlákno, tj. Dlouhé, tenké „nitě“ materiálu, které se v trysce zařízení zahřívají na příslušnou teplotu, a poté se vrstva po vrstvě nanáší v pracovní oblasti a vytvoří se tři -dimenzionální model. Metoda má mnoho výhod, včetně bezpečnosti použití (omezené emise škodlivých par), rychlosti tisku nebo relativně nízkých nákladů na pracovní materiál (například ve srovnání s pryskyřicemi vytvrzovanými světlem používanými ve stereolitografických tiskárnách). Velká přesnost 3D tiskáren Urbicum umožňuje kombinovat výhody použití metody FDM s dokonalou reprodukcí tištěného modelu charakteristického pro zařízení s profesionálním použitím.

Jaké modely najdete v naší nabídce?

V obchodě Botland najdete všechny tři modely 3D tiskáren Urbicum za mimořádně atraktivní cenu. Na každou variantu se vztahuje záruka výrobce po dobu dvou let od data nákupu.

Urbicum DX - kompaktní a efektivní

Model Urbicum DX se vyznačuje vynikajícím poměrem výkonu a kvality tisku k velikosti zařízení. Díky svým malým rozměrům bude tiskárna dokonalá jako součást vybavení kanceláře a studia - i těch s omezeným prostorem. Zařízení má pracovní plochu 305 x 305 x 380 mm a uzavřený kryt a je také vybaveno dokonale hladkou vyhřívanou tiskovou platformou, kterou lze zahřát na 140 ° C. Moderní extrudér je patentovaným designem značky Urbicum, který umožňuje extrémně efektivní tisk rychlostí až pěti kilogramů reliéfního materiálu denně. Pracovní teplota hlavy může být až 400 ° C a tiskárna pracuje s většinou kvalitních vláken dostupných na trhu. Zařízení má řadu funkcí, které usnadňují použití, včetně senzoru konce vlákna nebo dotykové obrazovky, kterou lze namontovat na jakoukoli část rámu tiskárny.

Urbicum MX: univerzální aplikace

Urbicum MX je o něco větší model, který dokonale splní požadavky větších kanceláří a studií i mnoha průmyslových závodů. Pracovní plocha tiskárny má rozměry 405 x 460 x 500 mm, což umožňuje tisk velkých prvků při zachování úžasného rozlišení - jmenovité rozlišení osy Z je setina milimetru! Projekty lze nahrávat na SD kartu nebo přes WiFi a maximální rychlost tisku je až 200 mm / s. Stejně jako menší varianta má tiskárna uzavřený pracovní prostor s vyhřívanou plošinou a inovativní extrudér se strukturou, která zabraňuje zamotání vlákna. Zařízení je dodáváno s vyhrazeným pracovním vozíkem, který usnadňuje přepravu zařízení a předchází možnému poškození.

Urbicum GX - pro nejnáročnější zákazníky

Velkoformátová 3D tiskárna Urbicum GX je návrhem pro zákazníky, kteří potřebují vytvářet velké prvky s vynikající přesností. Toto zařízení bude fungovat v továrnách, průmyslových závodech a konstrukčních kancelářích i na mnoha dalších místech. Rozměry pracovní plochy jsou až 1020 x 630 x 500 mm a zařízení může dosáhnout rychlosti tisku až 300 mm / s a výkonu šesti kilogramů vlákna denně - to vše bez ztráty přesnosti, protože nominální rozlišení osy Z je (podobně jako u jiných modelů) setina milimetru. Extrudér je vybaven hlavou, jejíž maximální pracovní teplota po odemčení příslušné možnosti může být až 450 ° C. Uzavřený pracovní prostor je vybaven řadou vzduchových filtrů, takže tiskárnu lze bezpečně obsluhovat i v blízkosti pracovišť. Zařízení je dodáváno se speciálním pracovním vozíkem, který umožňuje rychlou, snadnou a bezpečnou přepravu tiskárny.