Filtrovat podle

Cena
2508 3511
Výrobce
Více (432) Ok Průhledná
Filtruj

Propagační produkty

Doporučeno

Ovládací prvky osvětlení AST

Produkty: 2
Načítání...

ASTmidi GPS - orloj na DIN lištu s GPS - 2 x výstup 230V / 5A

Orloj namontovaný na DIN liště s GPS modulem a vestavěnou anténou. Umožňuje vám zapínat a vypínat elektrická zařízení podle východu a západu slunce. Má 2 reléové výstupy se...
Index: AST-11674
Index: AST-11674
Náklad 24h
K dispozici, poštovné 24 hodin!
(Zkontrolujte množství)
Běžná cena 3 901,00 Kč Cena 3 510,90 Kč
  • doprava zdarma
  • Sleva!
  • Sleva

ASTmicro - orloj na DIN lištu -1 x výstup 230V / 5A

Orloj namontovaný na DIN liště. Umožňuje vám zapínat a vypínat elektrická zařízení podle východu a západu slunce. Má 1 reléový výstup se zatížitelností 230 V / 5 A. Ovládání...
Index: AST-11663
Index: AST-11663
Náklad 24h
K dispozici, poštovné 24 hodin!
(Zkontrolujte množství)
Běžná cena 2 508,00 Kč Cena 2 508,00 Kč
  • doprava zdarma
  • Sleva!

Malý astronom na DIN liště

Není to chyba - ovladače osvětlení AST jsou tak inteligentní, že mohou fungovat jako váš venkovní astronom, jehož jediným úkolem je ovládat světlo extrémně přesně. Moduly jsou vybaveny orlojem, který na základě přesně určeného (podle polohy GPS) časového pásma ovládá několik reléových výstupů přesně v rytmu východu a západu slunce. Řídicí jednotky AST komunikují s mobilní aplikací ASTmobile prostřednictvím přenosu Bluetooth a doba zálohování energie pomocí vestavěné baterie je až 5 let. Pracují s fotobuňkou a kaskádovým signálem, mají také možnost nastavení hesel (včetně jednodenních hesel). Je těžké si představit funkci, která by již nebyla implementována v řadičích AST - automatické osvětlení nikdy nebylo tak pokročilé!

Řidiči s integrovaným modulem GPS

Některé řídicí jednotky osvětlení AST jsou schopny najít svou polohu samy. ASTmidi GPS je modul s vestavěným přijímačem GPS a anténou, který pracuje na 72 kanálech s enormní citlivostí 167 dB. S tím vším je výdrž baterie stále 5 let, takže si nemusíte pamatovat, že je často vyměňujete. Stupeň krytí modulu je IP20, je proto nutné zajistit vhodné instalační pouzdro, které modul chrání před zaplavením. Rozsah provozních teplot je až -30 ° C až 80 ° C.

Ovladače se světelným senzorem

Produktová řada AST není jen automatické osvětlení vybavené orlojem. Můžeme také najít modul Asfoto - inteligentní soumrakový spínač s reléovým výstupem, schopný řídit zátěž 5 A při napájecím napětí 230 V AC. Zařízení je naprogramováno tak, aby náhodné a krátkodobé změny osvětlení nezpůsobily nežádoucí přepínání výstupu. Moduly jsou vybaveny WiFi přenosem a spolupracují s externím světelným senzorem.

Nejen inteligentní dům

Produktová řada AST zahrnuje nejen domácí ovladače, ale také specializovaná zařízení pro obsluhu veřejných služeb. Modul ASTorlik má také vestavěný modul GPS a reléové výstupy se zatížitelností 230 V / 5 A, ale na rozdíl od jiných produktů v této sérii pracuje s vyhrazenou aplikací, která výrazně usnadňuje ovládání osvětlení ve sportovních zařízeních. Další modul od AST - třívýstupový regulátor ASTmidi - umožňuje ovládání osvětlení pouliční lampy s rozsáhlými možnostmi konfigurace a geolokačními funkcemi.