Filtrovat podle

Cena
129 130
Výrobce
Více (432) Ok Průhledná
Filtruj

Propagační produkty

Doporučeno

Hexbug - hračky

Produkty: 1
Načítání...

Hexbug Box Sumo Single

Hračka Box Sumo od Hexbug je určena pro děti starší 3 let. Představuje skládací postavy, které ožívají pomocí vibrací robota Hexbug. Sada obsahuje 3 figurky sumo, 1 Hexbug...
Index: ROB-15375
Index: ROB-15375
Produkt není k dispozici
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 130,00 Kč Cena 130,00 Kč
  • doprava zdarma

Hexbug - vzdělávací hračky pro nejmenší

Nabízíme vám praktické vzdělávací hračky pro děti. Vyrábí je vynikající společnost Hexbug, jejíž výrobky se prodávají po celém světě. Značka se primárně zabývá výrobou vzdělávacích robotů pro hraní. Výrobky jsou přizpůsobeny různým věkům budoucích uživatelů s ohledem na stupeň propracovanosti a způsob jejich výroby (např. Robot pro děti do 3 let nemůže obsahovat malé části, které lze spolknout).

Vzdělávací hračky pro dítě

K dispozici jsou různé mechanické hračky - můžete si vybrat například z Hexbug the Spider a Hexbug the Scarab , což jsou vlastně hexaboti ( hexabot je robot, který se pohybuje na šesti nohách ). Díky nim se dítě také naučí používat různé typy senzorů, principy jejich fungování a kreativní nápady, jak se pohybovat - v naší nabídce najdete mimo jiné Hexbug Nano . Je to malý robot, který se díky vibracím a pružným nohám pohybuje a přesně mění směry. Na druhou stranu má Roboraptor řadu zajímavých funkcí - včetně toho, že se může vyhnout překážkám pomocí infračerveného senzoru.

Odolní roboti pro učení elektroniky

Stojí za to dát dítěti příležitost takové hračky používat. Může se ukázat, že váš syn nebo dcera je mladý elektronický inženýr nebo robotický pracovník. Většina zařízení Hexbug pracuje na relativně jednoduchých řešeních. Značka je často inspirována trendem Robotics Beam v mnoha svých projektech. Beam robotika spočívá v budování zařízení, která používají hlavně jednoduché analogové systémy, a použití mikroprocesorů je minimalizováno. Tento přístup je mnohem méně flexibilní než robotika založená na mikroprocesorech, ale nabízí větší jednoduchost implementace a může se ukázat jako efektivnější pro daný úkol. Takto vyrobené hračky mohou být také méně náchylné k možnému poškození.