Filtrovat podle
Cena
142 142
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (496) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Příslušenství pro moduly Intel

Produkty: 1
Načítání...

Spínaný napájecí zdroj 12V / 3,1A - DC zástrčka 5,5 / 2,1mm

Stabilizovaný AC adaptér. Napájecí napětí: 100 V - 240 V. Výstupní napětí: 12 V DC. Výstupní proud: 3,1 A.
Index: ZAS-01423
Index: ZAS-01423
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 142,00 Kč Cena 142,00 Kč
  • doprava zdarma

Příslušenství pro moduly Intel IoT

Prototypová tréninková povaha modulů Intel Galileo Board, stejně jako překrytí a rozšíření pro minipočítače Intel Edison a Intel Joule, přirozeně vyžaduje použití propojovacích kabelů. Umožňují připojení externích výkonných, senzorových a osvětlovacích modulů k deskám. Proto jsme v našem obchodě zpřístupnili sady univerzálních kabelů s vidlicí zástrčka-zástrčka, zástrčka-zásuvka a zásuvka-zásuvka, vhodné nejen pro připojení modulů, ale také pro připojení s kontaktními deskami.

Napájecí zdroje (nejen) pro moduly Intel

V této kategorii najdete levné a výkonné zásuvné napájecí zdroje, které nabízejí výstupní napětí 12 V a proudovou kapacitu 2,1 A nebo 2,5 A. podobně jako zásuvné napájecí zdroje - jsou určeny pro napájení zařízení v izolační třídě II, bez zemnící vodič). Při výběru napájecího zdroje pro desku Intel Galileo nebo jiné zařízení nezapomeňte zkontrolovat typ a polaritu stejnosměrného konektoru. Zdánlivě podobné konektory se liší průměrem vnitřního kolíku (2,1 mm nebo 2,5 mm) a polaritou (nejčastěji je střední kolík kladný pól a kovové pouzdro - zem, tj. Záporný pól).

Kontaktní desky, tj. Prototyp za několik minut

Pokud dokončujete nejpotřebnější příslušenství pro moduly Intel, ujistěte se, že prototypová prkénko je také na nákupním seznamu. Tyto typy desek byly po léta nejlepším základem pro rychlé a snadné vytváření prototypů elektronických systémů. Umožňují nejen okamžitě otestovat klíčové fragmenty navrženého zařízení (nebo dokonce celých systémů), ale také ušetřit na elektronických součástkách, které - protože nemusí být pájeny - lze po demontáži prototypu použít pro další projekt. V naší nabídce najdete nejen samotné desky, ale také sady se sadou vícebarevných propojovacích kabelů a desku, která se pohodlně používá a umožňuje napájet prototyp různými zdroji napětí.