Filtrovat podle

Cena
1358 1359
Výrobce
Více (432) Ok Průhledná
Filtruj

Propagační produkty

Doporučeno

Drony Syma

Produkty: 1
Načítání...

WiFi quadrocopterový dron Syma X15W 2,4 GHz s kamerou - 22 cm

Kvadrokoptéra s 6osým gyroskopickým stabilizačním systémem, s nímž můžete létat uvnitř i venku v dosahu přibližně 50 m. Model je řízen zařízením s frekvencí 2,4 GHz (součást...
Index: GIM-12344
Index: GIM-12344
Produkt není k dispozici
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 1 359,00 Kč Cena 1 359,00 Kč
  • doprava zdarma

Široký výběr modelů dronů

V našem obchodě najdete různé drony Syma - od malých (přesahujících 10 cm na délku a šířku) až po opravdu velké (50x50 cm). Se zvětšením velikosti struktury se také zvyšuje dostupný dosah (z 20 m v nejmenším modelu Syma X20W na 70 m v případě dronu Syma X8HW). Podle prohlášení výrobce je každé z těchto zařízení určeno pro vnitřní i venkovní lety, i když je zřejmé, že modely s většími rozměry si určitě lépe poradí s terénními úkoly. Za zmínku stojí elegantní moderní design - kvadrokoptéry, které najdete v naší nabídce, jsou jednoduše pěkné a efektivní a různorodá škála barev dává jednotlivým členům rodiny dronů Syma individuální charakter.

Funkce, které oceníte

Drony Syma jsou vybaveny gyroskopickým stabilizačním systémem letu fungujícím v 6 osách . Díky tomu neztratíte kontrolu nad svým quadrocopterem ani při rychlém vývoji. Začínajícím uživatelům létajících struktur se bude líbit bezhlavá funkce, která vám umožní nasměrovat zařízení libovolným směrem podle nastavení uživatele . To znamená, že příkaz k pohybu, např. Doprava, způsobí, že se dron pohne doprava z pohledu uživatele, a nikoli samotného zařízení. V závislosti na modelu se drony mohou také nehybně vznášet ve vzduchu, létat jakýmkoli směrem, vytvořit 3600 smyček a dokonce se pohybovat v tzv. inteligentní letová orientace. Zajímavým řešením je také možnost předem naplánovat trasu, kterou má dron během mise projít. Skutečnost, že mnoho modelů bylo navíc vybaveno kamerami s rozlišením 0,3 Mpx s možností přenosu živého obrazu (tzv. First-person view - FPV), rozhodně zvyšuje atraktivitu cestování vzduchem. Pro lidi, kteří od svého dronu očekávají ještě kvalitnější filmy, doporučujeme např. Dron Syma X8HW s 1 Mpx fotoaparátem nebo Syma X8C s 2 Mpx fotoaparátem vybaveným podsvícením.

Pro delší a kratší cesty - také v noci

Velmi dobrým nápadem tvůrců létajících struktur Syma byla instalace výkonných LED diod do zařízení, což usnadňuje provádění mise za špatné viditelnosti - dokonce i v noci. Řídicí zařízení pro drony Syma pracuje na rádiové frekvenci 2,4 GHz. Stupeň jeho vylepšení závisí na konkrétním modelu - v těch nejvyšších jsou instalovány i malé elektronické displeje. Kvadrokoptéry jsou napájeny li-ion nebo li-pol bateriemi, což umožňuje 5-8 minut nepřetržitého letu. Po dokončení mise se zařízení nabíjí přes USB port (v sadě je nabíječka).

Aktivně podporujeme portál techmove.pl pro technologické nadšence ve sportu.