Filtrovat podle
Cena
974 974
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (497) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

RC modely a vozidla

Produkty: 1
Načítání...

Gyroskop pro RC auta - PowerHD Gyro SG

Gyro modul pro RC drift auta . Modul pracuje s vyšším napětím a je vybaven vysoce kvalitním PID regulačním systémem. Pracuje s napětím od 4,8 V do 7,4 V. Úhlové zrychlení...
Index: PHD-15570
Index: PHD-15570
Pouze na vyžádání
Čekací doba: 4-6 týdny
Běžná cena 974,00 Kč Cena 974,00 Kč
  • doprava zdarma

Jaký tygři mají nejraději

Dálkově ovládané RC je něco, co se líbí každému dítěti a většině kluků - možná jde o to, že všichni máme věčné dítě? Nabízíme širokou škálu zařízení ovládaných RC (RC, tj. Radio Control - v polštině, ovládáno rádiem). Auta, tanky, roboty, bagry a mnoho dalších, které dokáží zrychlit na rychlost přes 45 km / h! Nejedná se pouze o hračky pro děti, ale o nástroje pro profesionály, kteří s takovými stroji závodí na soutěžích.

Plná profesionalita

Profesionální závodění s auty na dálkové ovládání není žádný vtip - v Polsku se dokonce konají mistrovství dálkově ovládaných modelů - na silnici i v hale. Létající a plovoucí modelářské soutěže se těší neméně prestiži. V naší kategorii RC najdete různé modely dálkově ovládaných strojů, které jsou ideální pro začátek dobrodružství v tomto vzrušujícím světě. V případě jakýchkoli dotazů je vám k dispozici naše technické oddělení.

Rádiem řízené stroje jsou dokonalou zábavou

Dálkově ovládané RC není jen profesionální závodění a závodění „opravdu“. Můžeme sbalit výbavu, rodinu a například jít na nedalekou vodu - rozložit na trávu deku a pustit naši oblíbenou hudbu. Mezitím se svým synem sestavil model motorového člunu a spustil jej do nedalekého jezera. Určitě to budou nezapomenutelné chvíle strávené s vašimi blízkými. Tato forma relaxace nemusí být spojována pouze s filmy nebo reklamami. Zveme vás do našeho obchodu na nákupy a sdílení vaší vášně se svými blízkými.

Aktivně podporujeme portál techmove.pl pro technologické nadšence ve sportu.