Filtrovat podle
Cena
20287 20287
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (533) Ok Průhledná
3D - velikost tisku
Více (-5) Ok Průhledná
3D - typ výtisku
Více (-5) Ok Průhledná
3D - přesnost
Více (-5) Ok Průhledná
Rychlost 3D tisku
Více (-5) Ok Průhledná
3D - stolní teplota
Více (-5) Ok Průhledná
3D - teplota trysky
Více (-5) Ok Průhledná
3D - tloušťka tisku
Více (-5) Ok Průhledná
3D - průměr vlákna.
Množství extruderů
Více (-5) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Makeblock 3D tiskárny

Produkty: 1
Načítání...

Makeblock mCreate 2v1 3D tiskárna

Malá 3D tiskárna schopná vytvářet 3D modely o rozměrech 220 x 220 x 295 mm . Je vybaven flexibilním magnetickým stolem, který usnadňuje stahování výtisků. Zařízení také...
Index: AKR-16658
Index: AKR-16658
Produkt s ukončenou výrobou
Nepřístupný
Běžná cena 20 287,00 Kč Cena 20 287,00 Kč
  • doprava zdarma

Makeblock - roboti, tiskárny a další!

Makeblock je čínská značka, která je známá především výrobou kreativních vzdělávacích robotů a stavebnic určených pro použití ve vzdělávání STEM a STEAM. Jeho historie sahá do roku 2013, kdy se mladý čínský inženýr Jasen Wang rozhodl zahájit vlastní podnikání v robotice a navrhnout první produkty budoucí značky. Série jako mTiny, mBot, mCreate, Makerspace nebo MakeX jsou v oboru vysoce ceněny a používají je jak soukromí uživatelé, tak mateřské školy a školy po celém světě. Makeblock však není jen skvělá a praktická zařízení: je to také spolehlivý software, přátelský a vždy připravený pomoci zaměstnancům oddělení zákaznických služeb a vzdělávacích programů implementovaných v mnoha zemích. Díky této komplexní a úspěšné činnosti se značka těší velké oblibě a její výrobky si dychtivě vybírají zákazníci z celého světa.

Makeblock 3D tiskárny

Značka Makeblock neustále rozšiřuje svoji nabídku o nové produkty. Jedním z takových návrhů je řada mCreate, která nabízí 3D tiskárny určené pro použití doma, v dílně a v kanceláři i při výuce ve školách a jiných vzdělávacích institucích. Tato zařízení byla vyrobena technologií FDM za použití termoplastického materiálu zahřátého na vysokou teplotu, dodávaného do tiskové hlavy ve formě vlákna navinutého na cívkách. Tiskárny Makeblock mCreate jsou kompatibilní s vlákny vyrobenými z různých látek, včetně PLA, TPU, PP nebo PVA. Zařízení je navíc vybaveno laserovým gravírovacím modulem, který umožňuje vytvářet přesné vzory na materiálech, jako je dřevo, papír, textilie, guma, bambus, kůže, akryl, plast nebo eloxovaný kov. Tiskárny MCreate jsou kompatibilní s operačními systémy Windows a Mac a podporují soubory ve formátech .stl, .obj, .x3d, .3mf, .jpg, .png, .gif a .bmp pro 3D tisk a .svg, .dxf,. jpg, .jpeg, .png, .bmp, .pdf, .tif a .cr2 pro laserové gravírování.

Jaké produkty najdete v naší nabídce?

K dispozici jsou tiskárny Makeblock mCreate a široký výběr kompatibilního příslušenství. Zařízení řady mCreate jsou vybavena pracovní plochou 220 x 220 x 295 mm, vyhřívaným stolem, pružnou magnetickou tiskovou podložkou, funkcí automatického vyrovnání a přídavným modulem pro laserové gravírování. Tiskárny z této řady jsou ideální pro domácnosti, dílny nebo vzdělávací instituce - pro tento účel je lze použít samostatně nebo ve spojení s moduly mBuild (také od společnosti Makeblock). Role ovládacího panelu v mCreate hraje 3,5 ”barevná dotyková obrazovka, která umožňuje pohodlné ovládání tiskárny. Dostupné pracovní jazyky jsou angličtina a čínština. Náš sortiment zahrnuje také široký výběr vláken kompatibilních se zařízeními Makeblock mCreate - včetně značek Velleman a Devil Design.