Filtrovat podle
Cena
5017 12939
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (526) Ok Průhledná
3D - velikost tisku
Více (-4) Ok Průhledná
3D - typ výtisku
Více (-5) Ok Průhledná
Rychlost 3D tisku
Více (-5) Ok Průhledná
3D - stolní teplota
Více (-4) Ok Průhledná
3D - teplota trysky
Více (-5) Ok Průhledná
3D - tloušťka tisku
Více (-5) Ok Průhledná
3D - průměr vlákna.
Množství extruderů
Více (-5) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

3D tiskárny Artillery

Produkty: 3
Načítání...

3D tiskárna - Artillery Hornet

Dělostřelecká 3D tiskárna s modelovým označením Hornet. Využívá technologii FDM k vytváření trojrozměrných modelů. Je kompatibilní s nejoblíbenějšími typy vláken: PLA, PETG,...
5.0 (1)
Index: ART-19513
Index: ART-19513
Produkt s ukončenou výrobou
Nepřístupný
Běžná cena 5 017,00 Kč Cena 5 017,00 Kč
  • EOL
  • doprava zdarma

3D tiskárna - Artillery Sidewinder-X2

Dělostřelecká 3D tiskárna. K vytváření 3D modelů využívá inkrementální technologii FFF. Zařízení má funkci automatického vyrovnávání topného stolu , dvojitou osu Z a...
5.0 (2)
Index: ART-20972
Index: ART-20972
Produkt s ukončenou výrobou
Nepřístupný
Běžná cena 12 939,00 Kč Cena 12 939,00 Kč
  • EOL
  • doprava zdarma

3D tiskárna - Artillery Genius Pro

3D tiskárna s pracovní plochou 220 x 220 x 250 mm . Artillery Genius Pro je vybaven snímačem vlákna, dvojitou osou Z a automatickým nivelačním systémem . Efektivní, 32bitová...
5.0 (1)
Index: ART-20973
Index: ART-20973
Produkt s ukončenou výrobou
Nepřístupný
Běžná cena 10 350,00 Kč Cena 10 350,00 Kč
  • EOL
  • doprava zdarma

3D dělostřelecká tiskárna - klíčové informace v kostce

Již v roce 2019 debutuje na trhu první tiskárna pod značkou Artillery. Zařízení bylo na trhu velmi dobře přijato. Uživatelé ocenili nejen přesné výtisky, ale také praktické uspořádání všech kabelů. Koncem roku 2019 spatřila světlo světa další 3D tiskárna. Ihned po premiéře zařízení byly všechny kusy vyprodány. Zařízení je vybaveno robustním ramenem. Inženýři navíc představili několik vylepšení, díky kterým model ještě lépe odpovídá potřebám současných uživatelů 3D tiskáren.

Vyniká 3D tiskárna Artillery?

Uživatelé se mohou spolehnout na velkou pracovní plochu a kovovou konstrukci zajišťující stabilitu. Zařízení fungují na základě populární tiskové technologie FDM, která zahrnuje překrývající se vrstvy termoplastického materiálu. Dělostřelecké 3D tiskárny jsou uživateli velmi hodnoceny, vč. díky četnému vybavení, které zvyšuje komfort práce. Mluvíme o senzoru vlákna, stejně jako o funkci zodpovědné za okamžitou detekci výpadku napájení v zařízení. V případě výpadku napájení tiskárny může uživatel ručně pokračovat v provozu, až bude znovu k dispozici napájení. Hlavním úkolem senzoru (senzoru) je informovat uživatele o blížícím se vyčerpání teplem smrštitelného materiálu. To platí zejména tehdy, když je nutné vytisknout velké množství prvků v krátkém čase.

Zvláštní pozornost si také zaslouží pracovní stůl. V případě modelu Sidewinder-X1 je vyroben z vysoce kvalitního tvrzeného skla. Toto řešení zaručuje zvýšenou přilnavost. Díky velkým knoflíkům lze stůl rychle a přesně vyrovnat. Kromě toho usnadňuje odtržení výtisků po dokončení práce. Proč je to tak důležité? Předně proto, že lepené výtisky se extrémně snadno poškozují.

Pokročilý mechanismus přímého pohonu

Vybrané 3D tiskárny Artillery jsou vybaveny spolehlivým mechanismem Direct Drive, jehož hlavním úkolem je efektivní transport vlákna. Princip tohoto mechanismu je jednoduchý. Teplem smrštitelný materiál jde do tiskové hlavy přímo z extruderu. Kdy je to nejlepší řešení? Za prvé, když máme co do činění s výtisky charakterizovanými vysokou úrovní detailů.

Další funkce

Čím dalším jsou Artillery 3D tiskárny známé? Předně od tichých řidičů zodpovědných za provoz krokových motorů. Uživatelé také oceňují přesné řemenice řemenic. Konstrukce zařízení byla navržena tak, aby byl zajištěn volný přístup ke komunikačním portům a slotům pro paměťové karty. Stojí za to dodat, že spolehlivý model Sidewinder-X1 je vybaven dotykovým displejem TFT, který vám umožňuje změnit všechny nejdůležitější parametry zařízení. Kromě toho představuje klíčové informace o stavu tiskárny a průběhu tisku. Všechna zařízení podepsaná značkou Artillery se vyznačují kompaktními rozměry a relativně nízkou hmotností zajišťující mobilitu. Tiskárny se dostanou ke koncovým uživatelům téměř úplně složitě. Jejich spuštění a spuštění testování zabere jen tucet minut. Výrobce k zařízení přikládá podrobný návod k obsluze a montáži.