Filtrovat podle
Cena
279 1269
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (509) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Farby przewodzące prąd - Farba ekranizująca

Produkty: 4
Načítání...

Bare Conductive Electric Paint - vodivá barva - 10ml tuba

Barva, která vede elektřinu. Díky tomu je možné malovat cesty na jakýkoli povrch, např. Papír, dřevo, sklo nebo plast. Trubice má kapacitu 10 ml.
Index: CHE-05556
Index: CHE-05556
Dočasně nedostupné
Čekací doba: 4-6 týdny
Běžná cena 279,00 Kč Cena 279,00 Kč
  • doprava zdarma

Bare Conductive Electric Paint - vodivá barva - 50ml nádoba

Barva, která vede elektřinu. Díky tomu je možné malovat cesty na jakýkoli povrch, např. Papír, dřevo, sklo nebo plast. Nádoba má kapacitu 50 ml.
Index: CHE-05557
Index: CHE-05557
Produkt není k dispozici
Žádné potvrzené datum dostupnosti
Běžná cena 875,00 Kč Cena 875,00 Kč
  • doprava zdarma

Holá vodivá elektrická malířská sada - zářící model města

Sada pro vytvoření zářícího modelu mini města , která vám umožní začít pracovat s vodivou barvou jednoduchým a intuitivním způsobem a vytvořit zajímavý gadget, který...
Index: BAC-16646
Index: BAC-16646
Produkt není k dispozici
Žádné potvrzené datum dostupnosti
Běžná cena 720,00 Kč Cena 720,00 Kč
  • doprava zdarma

Bare Conductive Electric Paint Lamp Kit - sada pro vytváření papírových lamp

Sada pro výrobu lampy pomocí papírových šablon a vodivé barvy . Balíček umožňuje vytvořit jeden ze 3 typů lamp, každá lampa má jiný způsob ovládání, můžeme vybrat lampu,...
Index: BAC-16641
Index: BAC-16641
Pouze na vyžádání
Čekací doba: 4-6 týdny
Běžná cena 1 269,00 Kč Cena 1 269,00 Kč
  • doprava zdarma

Vlastnosti vodivé barvy

Vodivá barva zaschne během 10 až 15 minut po aplikaci a snadno se omyje mýdlem a vodou. Lze jej chránit zvenčí, například akrylovým lakem - neovlivní to negativně vodivé vlastnosti. Barvu lze aplikovat na papír, dřevo, plast, lepenku, látky a mnoho dalších materiálů. Většina polyurethanových nebo akrylových vodivých barev je netoxická a nevytváří škodlivé výpary, takže je lze použít i během technických hodin s dětmi.

Použití elektricky vodivých barev

Vodivou barvou lze vytvářet a opravovat stopy na deskách tištěných spojů a jiných materiálech, připojovat elektronické součástky i vyrábět senzory a dotykové nebo přibližovací spínače. Můžete jej také použít pro dočasné opravy (například dráty) a pájení za studena. Elektricky vodivá barva bude také dobře fungovat při spojování takzvaných e-materiálů, tj. Elektricky vodivých tkanin, které jsou navrženy tak, aby vytvářely inteligentní oblečení ovládané mikrokontroléry.

Jak používat elektricky vodivou barvu?

Před použitím se ujistěte, že povrch, který má být natřen, je čistý a suchý. Vodivou barvu lze nanášet štětcem nebo přímo z obalu, pokud je vybaven příslušným aplikátorem. Pokud se k lepení elektronických součástek používá barva, ujistěte se, že jejich kontakty jsou zcela potažené (a barva pokrývající kontakty se dostatečně připojuje ke zbytku cesty), jinak může být vodivost příliš slabá, aby celý systém fungoval podle očekávání.