Filtrovat podle
Cena
276 276
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (533) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Bluetooth reproduktory

Produkty: 1
Načítání...

Bluetooth reproduktor s FM rádiem 3 W - Esperanza Trance

Přenosný velký reproduktor napájený vestavěnou baterií, ideální pro použití venku, cestování nebo jako hlasitý telefon. Má schopnost přehrávat FM rádio, hudbu přes Bluetooth ze...
Index: ESP-13377
Index: ESP-13377
Dočasně nedostupné
Čekací doba: 1-2 týdny
Běžná cena 276,00 Kč Cena 276,00 Kč
  • doprava zdarma

Přenosný zdroj zvuku s bezdrátovým rozhraním

Bezdrátové reproduktory jsou zařízení, která místo zvukových kabelů snímají zvukové signály pomocí rádiových vln. Dva nejpopulárnější standardy pro přenos zvuku v těchto systémech jsou Wi-Fi a Bluetooth. Reproduktory Bluetooth jsou populárnější díky skutečnosti, že tento standard je rozšířenější u zvukových zařízení a také u zařízení, jako jsou notebooky a mobilní telefony.

Vysoký výkon v kompaktním krytu

Bluetooth reproduktory dostupné v našem obchodě mají vestavěný výkonový zesilovač, který zajišťuje vysokou úroveň hlasitosti, a to i přes kompaktní velikost. Některá zařízení se vyznačují výkonem až 150 W, díky čemuž vám umožní dokonalé ozvučení i velkých místností a zajistí dobrou slyšitelnost zvuků a hudby přehrávaných ze smartphonu v otevřeném prostoru. V menších místnostech pro každodenní použití doporučujeme bluetooth reproduktory s nižším výkonem - v rozsahu od 3 W do 30 W.

Pokročilé funkce dostupné v reproduktorech Bluetooth

Některé z reproduktorů Bluetooth dostupných v našem obchodě mají mnohem více možností, než jen přehrávání hudby. Některá zařízení mají vestavěné FM rádio, které vám umožňuje přehrávat nejen hudbu ze smartphonu nebo notebooku, ale také běžné rádio. V našem obchodě najdete také zařízení, která fungují například se systémem Amazon Alexa Voice.