Filtrovat podle
Cena
189 190
Výrobce
Více (449) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Coolseer - domácí automatizace

Produkty: 1
Načítání...

Coolseer RF nástěnný spínač - bezdrátový nástěnný spínač - dotyková obrazovka - RF 433MHz - 3kanálový - COL-BSW08W

Nástěnné trojité dotykové tlačítko. Je napájen jednou 27A baterií. Komunikuje rádiem na frekvenci 433 MHz . Ovládá se dotykem nebo dálkově pomocí RF dálkového ovladače....
Index: CLR-15018
Index: CLR-15018
Náklad 24h
K dispozici, poštovné 24 hodin!
Zkontrolujte množství
Běžná cena 237,00 Kč Cena 189,60 Kč
  • Výprodej!
  • doprava zdarma
  • Sleva

Coolseer - domácí automatizace

Coolseer je řada produktů pro domácí automatizaci od čínské společnosti Shenzhen Coolseer Technology. Srdce uživatelů si získaly nejen vysokou kvalitou a funkčností, ale také možností univerzálního použití a relativně nízkou cenou zařízení tohoto typu.

Stojí Coolseer za výběr?

Velkou výhodou řady Coolseer je univerzálnost zařízení - připojují se přes WiFi a některá jsou také kompatibilní s bezdrátovým komunikačním protokolem Z-Wave. Kromě toho jsou prvky Coolseer kompatibilní také s HomeKit a Smartlife a fungují také s oblíbenými hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. Výrobce nabízí zařízení pro ovládání osvětlení, vytápění a domácích spotřebičů, nechybí ani prvky bezpečnostních systémů - senzory, inteligentní zámky a kliky, kamery a mnoho dalších.

Jaká zařízení najdete v této kategorii?

Obchod Botland nabízí široký výběr domácích automatizačních zařízení Coolseer. Mimo jiné nabízíme ovladače osvětlení, inteligentní LED žárovky a objímky pro žárovky, stejně jako velký sortiment nástěnných spínačů, také vícekanálové. K dispozici jsou také 230 V relé pro připojení domácích spotřebičů, zapuštěné zásuvky, inteligentní zástrčky a prodlužovací kabely a také dálkové ovladače pro pohodlné ovládání celého systému. Kromě toho naše nabídka zahrnuje také zaplavovací a pohybové senzory a výstražné sirény a také zařízení, jako je automatický zvlhčovač vzduchu s aromaterapeutickým difuzorem.