Filtrovat podle
Cena
958 958
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (518) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Náhradní díly

Produkty: 1
Načítání...

Gyroskop pro RC auta - PowerHD Gyro SG

Gyro modul pro RC drift auta . Modul pracuje s vyšším napětím a je vybaven vysoce kvalitním PID regulačním systémem. Pracuje s napětím od 4,8 V do 7,4 V. Úhlové zrychlení...
Index: PHD-15570
Index: PHD-15570
Pouze na vyžádání
Čekací doba: 4-6 týdny
Běžná cena 958,00 Kč Cena 958,00 Kč
  • doprava zdarma

Náhradní díly pro drony Yuneec Typhoon H.

Pro drony Yuneec nabízíme řadu specializovaného příslušenství a nejpotřebnější náhradní díly. Pokud jste šťastným majitelem modelu Yuneec Typhoon H, měli byste svůj dron absolutně zabezpečit originálním krytem vrtule - i když vozidlo má zabudovaná bezpečnostní opatření, která umožňují v případě selhání jednoho z pohonů, principem je, že prevence je lepší než léčba - stojí za to předem přemýšlet o odpovídající ochraně. Kromě krytu máme také originální náhradní díly pro drony Yuneec, včetně vrtulových sad (prodávají se samostatně - typ A a B), dále tlumičů podvozků, ochranné desky pro kameru nebo sady prvků mechanismus podvozku a nohy podvozku (prodávají se jednotlivě). Nabízíme také vrtule a podvozek pro miniaturní selfie drony ze série Yuneec Breeze.

Náhradní díly pro drony DJI

Série pokročilých dronů DJI také není bez servisní podpory výrobce. V našem obchodě najdete náhradní díly pro drony DJI Phantom - sady originálních vrtulí v bílé barvě. Při instalaci dávejte pozor na směr otáčení nožů (čepice se liší barvou prstenu - jedna je stříbrná, druhá černá). Vrtule jsou namontovány na hnacích hřídelích motorů BLDC pomocí technologie Quick Lock. Skladem jsou k dispozici také originální černé vrtule pro DJI Spark - také vybavené kroužkem, který umožňuje snadno rozlišit uspořádání lopatek (sada obsahuje dva kusy, jeden CW a jeden CCW).

DIY drone moduly

V našem obchodě najdete také moduly určené ne konkrétním typům dronů, ale univerzálním - jsou to náhradní díly pro drony a další létající modely naší vlastní konstrukce. Letový ovladač HobbyKing Multi-Rotor Control Board V3.0 je malá deska s plošnými spoji se třemi instalovanými jednoosými piezo akcelerometry Murata, konektory pro ovládání pohonů a pro připojení RC přijímače. Řadič je také vybaven 3 kalibračními potenciometry a celý pracuje pod kontrolou 8bitového mikrokontroléru AVR ATmega328. Další model - letový ovladač LCD s více rotory KK-Mini - je vybaven snímačem IMU (akcelerometr + gyroskop MEMS) MPU-6050. Kromě toho má na palubě LCD displej, tlačítka a bzučák, což usnadňuje provoz ovladače. Pokud však potřebujete spolehlivý ovladač pro motory BLDC - určitě se podívejte na model Flycolor FLY-20A s maximálním proudem 20 A a pracovním napětím v rozsahu od 7,4 V do 14,8 V.

Aktivně podporujeme portál techmove.pl pro technologické nadšence ve sportu.