Filtrovat podle
Cena
39 40
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (501) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Woreczki, torebki strunowe w różnych rozmiarach

Produkty: 1
Načítání...

Sáčky na provázky 100x150mm 50um - 100ks

Tašky na zip pro ukládání, třídění například malých elektronických součástek. Integrované obvody, diody a mnoho dalších předmětů. Cena za 100 ks.
Index: NSZ-09271
Index: NSZ-09271
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 49,00 Kč Cena 39,20 Kč
  • Výprodej!
  • doprava zdarma
  • Sleva

Nezbytné studiové vybavení

Sáčky na provázky jsou vyrobeny z tenkého, ale poměrně tuhého plastu. V našem obchodě najdete výrobky z průhledné fólie o tloušťce 50 mikronů. Způsob uzavírání určoval popularitu této formy balení. V horní části každého vaku je vložen provázek, díky kterému jej lze snadno zavřít nebo opakovaně otevřít. Tento extrémně jednoduchý „mechanismus“ je odolný proti opotřebení a zároveň relativně vzduchotěsný. V základním rozsahu proto dobře chrání obsah před prachem a vlhkostí ve vzduchu. Prodáváme provázkové tašky v sadách po 100 kusech, díky nimž stačí jedno balení ke krátké organizaci workshopu.

Pro kutily a profesionály

Šňůrkové tašky jsou široce používány. Pracovníci všech druhů dílen je ochotně využívají - zejména pokud pracují v blízkosti drobných předmětů. Proto najdeme tašky se zapínáním na zip u hodinářů a klenotníků, v opravnách elektronických zařízení, dokonce i v zámečnických, kožedělných, obuvnických nebo krejčovských obchodech. Jedním z hlavních příjemců tohoto typu obalů jsou však obchody ze všech průmyslových odvětví - od elektronických a počítačových dílů, přes hardware, až po galanterii. Jsou ideální pro zásilkové obchody, protože zabraňují pohybu dílů a ztrátě během přepravy. Dokonce i soukromé domácí kutilské dílny by bylo těžké si představit bez praktických zipových tašek s patentními knoflíky.

Na výběr různé velikosti

V našem obchodě najdete sady tašek na šňůry v mnoha velikostech. Na nejmenší - 50x70 mm nebo 60x80 mm - se vejdou např. LED diody, krátké úseky LED pásků nebo jednotlivé SMD prvky. Na druhou stranu, největší - velikosti až 125x125 mm - pojme i kousky laminátu, nastříhané pro potřeby vlastní výroby desek plošných spojů nebo docela dost cívek kabelů a pásek. Jediným omezením při používání tašek na šňůry je jejich citlivost na statickou elektřinu. Z tohoto důvodu by měly být prvky ESD dodatečně zabaleny do elektrostatické fólie, než je uzavřete do pytlů.