Filtrovat podle
Cena
242 242
Výrobce
Více (487) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Rozšíření a překryvy Intel

Produkty: 1
Načítání...

DFRobot Gravity IO Expansion Shield pro Intel Joule

Deska, která usnadňuje použití modulu Intel Joule. Funguje jako překrytí původní rozšiřující desky. Má podporu pro analogové vstupy, schopnost měnit napětí 3,3 V a 5 V a...
Index: DFR-08105
Index: DFR-08105
Náklad 24h
Zboží skladem
Zkontrolujte množství
Běžná cena 484,00 Kč Cena 242,00 Kč
  • Výprodej!
  • doprava zdarma
  • Sleva

Rozšíření pro vyhodnocovací desku Intel Joule

Společnost Intel spolu se zavedením výpočetně efektivních minipočítačů SoM ze série Intel Joule pro ně zpřístupnila speciální startovací sady, které přináší nejnutnější konektory rozhraní, napájení a nejdůležitější periferní prvky. Pro tuto sadu navrhl DFRobot, jeden z největších hráčů v segmentu vývojových desek, modulů a komponent pro amatérskou robotiku, DFRobot Gravity IO Expansion Shield tak, aby odpovídal oficiální platformě. Na desce jsou kromě řady konektorů goldpin v různých barvách, které usnadňují identifikaci a snižují riziko nesprávného připojení k externím zařízením, také dva 16bitové čtyřkanálové převaděče ADC s rozhraním I2C - ADS1115 od Texasu Nástroje.

Štíty pro minipočítače Intel Edison

Také druhý produkt IoT od předního výrobce počítačových procesorů má vyhrazené vývojové kity. SparkFun představil šablonu kompatibilní s tímto počítačem o velikosti poštovní známky. Sada Intel Edison SparkFun Block obsahuje tři desky: jedna z nich má na desce 9osý snímač IMU (gyroskop, akcelerometr a magnetometr), druhá - miniaturní monochromatický OLED displej s tlačítky a joystickem a třetí - a čtečka karet micro SD. Rozšíření jsou připojena přes 70pinové zásuvky a zástrčky, kompatibilní s originální zásuvkou modulu Intel Edison.

Výměna modulů Intel

V roce 2017 společnost Intel oficiálně oznámila ukončení výroby modulů IoT - včetně modulů Intel Edison a Intel Joule. V našem obchodě stále najdete vyhrazená rozšíření a překryvy pro tyto minipočítače, ale pro nové projekty doporučujeme další řešení, která se neustále vyrábějí. Pokud tedy potřebujete malé SoC moduly, které nabízejí spoustu výpočetního výkonu a integrované připojení WiFi / Bluetooth - podívejte se na nabídku desek Raspberry Pi Compute Module, Particle Photon, Onion IoT nebo PyCom IoT ESP32. Pro větší projekty doporučujeme perfektní minipočítače Raspberry Pi 4B a 3B / 3B +, NanoPi, Banana Pi nebo Beagle Bone.