Filtrovat podle
Cena
450 450
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (533) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Chytré hodinky

Produkty: 1
Načítání...

SmartBand Xiaomi Hey Plus 1S - černý - inteligentní pásmo

Chytré sportovní pásmo vytvořené společností Xiaomi. Je vybaven displejem AMOLED s rozlišením 0,95 ", umožňuje zobrazit barvy 24bitové barevné palety. Hustota pixelů této...
Index: LEC-19065
Index: LEC-19065
Dočasně nedostupné
Čekací doba: 1-2 týdny
Běžná cena 450,00 Kč Cena 450,00 Kč
  • EOL
  • doprava zdarma

Chytré hodinky - široká škála nositelné elektroniky

Hodinky SmartWatch mohou provádět mnoho různých funkcí. K dispozici je zařízení pro každou příležitost a každou aplikaci. V našem obchodě najdete mnoho různých chytrých hodinek - od typických zařízení pro předávání oznámení - od chytrého telefonu, přes fitness pásky, které sledují naše fyzické cvičení, až po hodinky určené k monitorování dětí vybavené GPS přijímači pro snazší sledování polohy zařízení.

Fitness kapely

Existuje mnoho způsobů, jak sledovat pokrok v posilovně. Nejpokročilejší z nich kromě rutinního monitorování hmotnosti a složení těla používají pravidelné měření srdeční frekvence a počtu dechů během cvičení. Speciální hodinky SmartWatch umožňují tento typ měření výrazně zjednodušit. Fitness pásky jsou v zásadě integrované lékařské monitory ve formě hodinek. Tato zařízení jsou vybavena řadou senzorů určených k monitorování cvičení. Měří puls, teplotu těla, počet provedených kroků a další parametry. Zařízení se může připojit například k mobilnímu telefonu, který ukládá data a prezentuje naše statistiky.

GPS hodinky pro děti

V dnešním světě bychom chtěli mít možnost neustále hlídat naše děti. To samozřejmě není možné, a rodiče v nouzi musí hledat alternativy. Řešením mohou být speciální hodinky SmartWatch s vestavěným geolokačním systémem a komunikací přes mobilní síť. Takové hodinky vám umožňují sledovat polohu dítěte v reálném čase a kdykoli s ním komunikovat. Stačí zavolat na číslo přiřazené zařízení a můžete s dítětem mluvit nebo poslouchat, co se děje v jeho prostředí.

Elegantní hodinky SmartWatch

V nabídce našeho obchodu najdete také elegantní chytré hodinky, které jsou ideální pro obchodní oblečení. Tato zařízení nejen dobře vypadají, ale nabízejí také mnoho užitečných funkcí. Takové hodinky SmartWatch můžete komunikovat se smartphonem pomocí rozhraní Bluetooth. Na vestavěné obrazovce můžete číst oznámení odeslaná z telefonu. Díky tomu nemusíte každou chvíli sáhnout po svém smartphonu a vše vidíte jasně.