Filtrovat podle
Cena
1036 16508
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (497) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

SkriWare - vzdělávací roboti

Produkty: 2
Načítání...

Laboratoř SkriLab - rozšíření o laboratoř robotiky

Rozšíření je určeno pro laboratorní sadu SkriLab - robotické práce, je to návrh pro ty, kteří si sadu koupí a chtějí mít více bloků, podložek a karet SkriKit. Sada se skládá z...
Index: MBE-20571
Index: MBE-20571
Pouze na vyžádání
Čekací doba: 1-2 týdny
Běžná cena 16 508,00 Kč Cena 16 508,00 Kč
  • doprava zdarma

SkriKit - stavebnice

Stavebnice SkriKit se skládá z 273 prvků určených k sestavení různých typů robotů a dalších konstrukcí. Děti díky ní rozvíjejí nejen manuální zručnost, ale také myšlení a...
Index: MBE-20572
Index: MBE-20572
Pouze na vyžádání
Čekací doba: 1-2 týdny
Běžná cena 1 036,00 Kč Cena 1 036,00 Kč
  • doprava zdarma

SkriWare: STEAM vzdělávání na nové úrovni

SkriWare je společnost, která se zaměřuje především na tvorbu moderních STEAM řešení určených pro děti a teenagery ve školním věku. Hlavním účelem hraček, vzdělávacích materiálů a robotů SkriWare je seznámit studenty s 3D tiskem nebo moderními elektronickými zařízeními a povzbudit je k rozvoji ve vědě – včetně oblastí, jako je programování, robotika, matematika, fyzika a chemie. Všechny výukové nástroje společnosti jsou navíc navrženy tak, aby podněcovaly kreativitu jejich dětí a podporovaly jejich přirozenou zvídavost o světě a také rozvíjely různé dovednosti užitečné v budoucí práci, například plánování, analýzu a řešení problémů nebo spolupráci při skupina. Děti navíc rozvíjejí i manuální zručnost a prostorovou představivost, které se hodí nejen v profesní kariéře, ale i v mnoha oblastech běžného života.

Proč se vyplatí vybrat si produkty SkriWare?

Všechny hračky, studijní materiály a výukové nástroje vytvořené SkriWare jsou pečlivě promyšlené produkty, které byly navrženy a vyrobeny s využitím vědeckého výzkumu, analýz a praktických zkušeností v oblasti vzdělávání. Díky tomu mohou pedagogové a učitelé, kteří je využívají, dosahovat hmatatelných výsledků a přitom neztrácet zájem žáků a optimalizovat proces získávání nových znalostí a dovedností. Kromě toho společnost aktivně podporuje vzdělávací aktivity prostřednictvím proprietární platformy SkriWare Academy, programu Laboratoria Przyszłość nebo účasti na různých místních akcích. Všechny produkty SkriWare, jako jsou vzdělávací roboti, stavebnice nebo elektronická zařízení, byly navrženy a vyrobeny s maximální pečlivostí, takže si můžete být jisti jejich odolností, pevností a bezpečností, což je důležité zejména při práci s dětmi. Za pozornost stojí skutečnost, že všechny produkty SkriWare jsou vzájemně kompatibilní (mimo jiné umožňují tisk dalších dílů pomocí 3D tiskárny), takže je můžete kreativně kombinovat a získat nové zajímavé funkce. Volbou SkriWare navíc podporujete polské podnikání a přispíváte k popularizaci tuzemských firem na globálním trhu.

Výukové roboty a další produkty SkriWare v naší nabídce

Náš sortiment zahrnuje mnoho produktů SkriWare určených pro výuku robotiky, fyziky a příbuzných oborů. V nabídce jsou mimo jiné stavebnice SkriKit, které umožňují naučit se mechaniku v praxi, rozvíjet manuální dovednosti stavěním modelů robotů a vytvářet další zajímavé stavby pomocí speciálních bloků. Nabízíme také moderní výukové roboty SkriBot, které umožňují výuku robotiky v každé fázi, od vytvoření projektu a stavby rámové struktury, přes montáž elektronických součástek až po blokové nebo textové programování. V našem sortimentu naleznete také výukové sady SkriLab Laboratory, které zahrnují roboty SkriWare, studijní podložky a karty, 3D tiskárnu, materiály pro učitele a širokou škálu virtuálních nástrojů a učebních pomůcek. Stavebnice splňuje požadavky programu podpory veřejných škol Laboratoře budoucnosti.