Filtrovat podle
Cena
1574 1574
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (497) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

GPS lokátory

Produkty: 1
Načítání...

Car GPS Tracker Blow BL003 - GPS / GSM lokátor do auta - magnet

GPS a GSM modul určený ke sledování automobilů, zásilek, zavazadel, cenností. Odesílá údaje o poloze na server, odkud je lze stáhnout pomocí aplikace, SMS zpráv atd. Výdrž...
Index: PRO-10268
Index: PRO-10268
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 1 574,00 Kč Cena 1 574,00 Kč
  • doprava zdarma

GPS lokátory pro auto

V naší nabídce najdete nejen modely umožňující sledování vozidel, ale také mimořádně funkční osobní lokátory a předměty určené ke sledování aktuální polohy zvířat. Modul GSM a GPS, který je vybaven magnetem, lze namontovat prakticky na jakékoli místo uvnitř vozidla. Údaje o poloze zařízení se odesílají přímo na server a lze je okamžitě načíst pomocí aplikace. Navíc GPS lokátory dostupné v našem obchodě mohou fungovat jak v pohotovostním režimu, když nejsou potřebné informace o poloze. V takové situaci potřebuje zařízení jen malé množství energie, díky čemuž se výrazně prodlouží pracovní doba. Druhým režimem je nepřetržité hlášení aktuální polohy, takže v případě krádeže je nalezení vozidla jen otázkou času. Naše zařízení fungují správně v širokém rozsahu provozních teplot, díky čemuž se vyznačují všestranným použitím. Automobilové sledovače díky vestavěnému slotu pro SIM kartu mohou odesílat upozornění například na překročení určené zóny nebo na pohyb vozidla příliš vysokou rychlostí. Sortiment obchodu Botland navíc zahrnuje speciální převaděče určené pro lokátory, díky nimž se sledovací zařízení nikdy nevybije.

Osobní lokátory

V této kategorii najdete také vyhledávače určené ke sledování aktuální polohy dětí a blízkých. Nabízíme mimo jiné zařízení v podobě stylových hodinek, které kromě funkce určování polohy umožňuje počítat kroky a okamžitě informovat vybrané lidi o tom, že se zařízení nachází mimo určenou zónu. Funkce SOS navíc v případě potřeby odešle výstražnou zprávu. Díky bezplatné aplikaci pro operační systémy Android i iOS lze sledování provádět prakticky odkudkoli na světě. Kompaktní rozměry a velmi nízká hmotnost našich zařízení zaručují pohodlné používání za všech podmínek. Osobní lokátory jsou mimořádně užitečné nejen na cestách, ale také v každodenních situacích.

Další GPS lokátory

Lokátory pro zvířata dostupné v našem obchodě se vyznačují zvýšenou odolností proti mechanickému poškození a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Díky použití modulu Wi-Fi a Bluetooth je zařízení extrémně přesné a umožňuje vám rychle najít psa, kočku nebo jiná zvířata. Naše nabídka zahrnuje kromě GPS lokátorů také předplatné a další baterie a rychlé nabíječky kompatibilní s vybranými modely.

Aktivně podporujeme portál tuningster.pl o inovacích a technologiích v automobilovém průmyslu.