Filtrovat podle
Cena
714 714
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (531) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Abilix Krypton - vzdělávací roboti

Produkty: 1
Načítání...

Abilix sada dalších pinů pro roboty Krypton - 260 ks.

Další plastové kolíky pro stavební roboty ze série Krypton. Malé konektory jsou jedním z nejdůležitějších konstrukčních prvků populárních robotických učebních sad. Umožňují...
Index: AKR-16211
Index: AKR-16211
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 840,00 Kč Cena 714,00 Kč
  • Výprodej!
  • doprava zdarma
  • Sleva

Pět úrovní zahájení

Abilix Krypton jsou sady pro konstrukci vzdělávacích robotů, které kombinují bloky různých barev a tvarů s vyspělou elektronikou. Srdcem každé ze sad je hlavní jednotka - v menších procesor ARM Cortex 72 MHz a 64 kB RAM, ve větších - hlavní jednotka MTK 1,3 GHz s 2 GB Flash pamětí a 512 MB operační paměti. Uživatelé navíc dostávají bloky zvané moduly v Abilixu Krypton a také - ve vybraných sadách - takové prvky, jako jsou senzory a dotykové obrazovky. Tabulka obsažená v popisech jednotlivých produktů vám pomůže porovnat různé verze bloků. Abychom ukázali rozdíly v obsahu sad, stačí zmínit, že ten nejmenší obsahuje 409 modulů umožňujících konstrukci 17 různých struktur, zatímco největší s 1122 moduly poskytuje inspiraci pro vytvoření až 50 různé vzdělávací roboty.

Úžasné dobrodružství s robotikou pro děti

Tvůrci série Abilix Krypton zajistili, aby se mladí nadšenci robotiky mohli se svými vzdělávacími roboty dlouho spřátelit. Vytvořili mobilní aplikaci pro programování struktury, pracující na třech úrovních. Nejjednodušší z nich brání konstrukci algoritmů pomocí metody „drag and drop“. Nejmladším robotikům se také bude líbit vývojový diagram, ve kterém budou vytvářet vlastní vývojové diagramy. Na druhou stranu zajímavou výzvou pro děti, které jsou pokročilé v používání Abilix Krypton, bude programování v prostředí Scratch, přirozeně vybaveném přátelskými ikonami. Aplikaci pro programování vzdělávacích robotů lze nainstalovat na smartphone nebo tablet vybavený systémem Android nebo iOS.

Efektivní vzdělávací program pro školy

Abilix Krypton se přidal k těm výrobcům vzdělávacích sad a robotů, kteří chápou, že učení se programování by nyní mělo být nedílnou součástí osnov. Proto ve spolupráci s učiteli ze skupiny Robotics Masters vytvořili tvůrci sad Abilix Krypton učebnici a plány lekcí pro školy. Připravené scénáře budou pro učitele neocenitelnou pomocí. Lekce obsahují nejen teoretický úvod, ale také konkrétní odkazy na základní učební osnovy pro školy, díky nimž je snazší začlenit hodiny robotiky a programování do kontextu materiálu, o kterém studenti v daném okamžiku diskutují. Učitelé mohou také využít hotové úkoly připravené zejména pro děti se zájmem o vědu. Velké množství designů dostupných jako součást každé ze sad Abilix Krypton je zárukou mnoha hodin skvělé zábavy.