Filtrovat podle
Cena
452 8405
Výrobce
Více (448) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Čističe vzduchu

Produkty: 3
Načítání...

Sada filtrů pro čističku vzduchu HanksAir V02 - 2 ks.

Sada dvou filtrů používaných v čističi vzduchu HanksAir V02. Skládá se z bavlněného HEPA filtru a uhlíkového filtru.
Index: MOF-12306
Index: MOF-12306
Náklad 24h
K dispozici, poštovné 24 hodin!
Zkontrolujte množství
Běžná cena 452,00 Kč Cena 452,00 Kč
  • doprava zdarma

Čistička vzduchu Breeze - Esperanza EHP001

Tichá čistička vzduchu s ionizátorem, UV lampou a čidlem zápachu poskytuje dokonale čerstvý a čistý vzduch ve vaší domácnosti. Toto zařízení je ideálním řešením pro alergiky...
Index: ESP-14061
Index: ESP-14061
Náklad 24h
K dispozici, dodání 24 hodin!
Zkontrolujte množství
Běžná cena 889,00 Kč Cena 889,00 Kč
  • doprava zdarma

Lumeelamp Sterilizer Dual 36F - zařízení pro sterilizaci a dezinfekci

Zařízení je určeno ke sterilizaci a dezinfekci povrchů a vzduchu pomocí UV-C záření s vlnovou délkou 254 nm . Určeno pro použití doma i ve veřejných technických...
Index: AKU-18152
Index: AKU-18152
Pouze na vyžádání
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 8 405,00 Kč Cena 8 405,00 Kč
  • doprava zdarma

Co byste měli vědět, než si koupíte čistič vzduchu?

Nejdůležitějším prvkem každého zařízení tohoto typu jsou vzduchové filtry. Jeho čištění obvykle probíhá ve třech fázích: nejprve proud vzduchu prochází předfiltrem, kde jsou odstraněny největší nečistoty (prach, zvířecí chlupy atd.). Poté vzduch prochází vysoce výkonným filtrem HEPA, díky kterému se zbavíte jemných prachových částic i většiny virů, roztočů, bakterií, hub, prvoků, pylu a spor. Nakonec vzduch prochází uhlíkovým filtrem, kde jsou odstraněny těkavé organické sloučeniny, jako jsou nepříjemné pachy, a kouřové složky (jako je benzopyren). Mírou výkonu zařízení je CADR, což je průtok vzduchu v metrech krychlových za hodinu.

Užitečné funkce

Čističky vzduchu mohou být vybaveny dalšími možnostmi, jako je zvlhčování vzduchu nebo dezinfekce speciální UV lampou. Ionizace vzduchu je velmi užitečná funkce - zařízení produkuje kladně nabité ionty, které se ve vzduchu kombinují se zápornými ionty a zabraňují statické elektřině. Je také vhodné nastavit provozní režim nebo plánovací časovač. Některé modely jsou také vybaveny senzory znečištění nebo zápachu.

Co jiného byste měli věnovat pozornost?

Každý čistič vzduchu má specifickou kapacitu, která je obvykle mezi 10 m2 a 30 m2. Toto byste měli vzít v úvahu, pokud chcete instalovat zařízení do větší budovy - pak by mělo být nainstalováno několik kopií (má-li být operace efektivní). Na druhou stranu je schopnost vybrat provozní režim důležitá zejména pro uživatele, kteří jsou citliví na hluk - vyšší účinnost čištění je obvykle spojena s hlasitějším provozem zařízení. U programovatelných modelů proto můžete nastavit intenzivnější režim provozu, když jste mimo místnost. Měli byste také pamatovat na pravidelnou výměnu filtrů - v závislosti na pokynech výrobce by to mělo být prováděno každé 3 až 12 měsíců.