Filtrovat podle
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (531) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Knihy o Raspberry Pi

Nevidíte produkty? Napište nám na podpora@botland.cz

Knihy o Raspberry Pi

Knihy Raspberry Pi nejsou jen o samotné vývojové desce. Samozřejmě zde najdeme kompendia znalostí a nápadů o praktických způsobech použití takového nástroje, ale v této kategorii najdete také spoustu znalostí souvisejících s minipočítačem a díky tomuto čtení pochopíte mnohem širší pojmy. Skvělým příkladem je Python pro hackery a Pentestery. Týká se přímo programovacího jazyka Python, který programátoři široce používají již mnoho let. Je to skvělý nástroj pro IT profesionály pro mnoho účelů, ale může to být také jazyk používaný k programování Raspberry Pi. Nabízíme také položku, která je mnohem obecnější a zavádí základy programování na příkladu Pythonu.

Programování je připraveno na budoucnost!

Programování je jednou ze dovedností, které vám umožní využívat schopnosti Raspberry Pi mnohem plněji. Učení programovacího jazyka otevírá skvělé příležitosti pro člověka, který se ho učí. To znamená získání schopnosti abstraktně uvažovat na základě logiky, přesto odlišné od podobných oborů (vědy i humanitních věd nebo lingvistiky). Člověk, který se naučí jeden jazyk, pochopí jiný mnohem snáze - na současném trhu práce je to velká hodnota.

Co vám ještě nabízíme?

Další kniha zkoumá možnosti, které pro vývojáře vytváří nástroj JavaScript, který se často používá k vytváření webových aplikací. Umožňuje vám programovat funkce a chování robotů nebo například desek Raspberry Pi. Nabízíme také časopisy, které obsahují novinky ze světa populární dlaždice - „maliny“ (v angličtině).