Filtrovat podle
Cena
73 73
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (527) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Napájecí zdroj BeagleBone

Produkty: 1
Načítání...

Spínaný napájecí zdroj 5 V / 2,5 A - zástrčka DC 5,5 / 2,5 mm

Stabilizovaný AC adaptér. Síťové napájení: 110 - 240 V. Výstupní napětí: 5 V ss. Výstupní proud: 2,5 A.
4.8 (60)
Index: ZAS-01364
Index: ZAS-01364
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 71,00 Kč Cena 71,00 Kč
  • doprava zdarma

Jaké napájení mám zvolit pro BeagleBone?

Výrobce doporučuje napájet desku zdrojem energie minimálně 6 W, což odpovídá proudu 1,2 A s napájecím napětím 5 V. Doporučuje se však zdroj minimálně 10 W, tj. Proudová kapacita 2 Odpověď: Skutečná spotřeba energie závisí na mnoha faktorech, jako je aktuálně používaný výpočetní výkon nebo množství dat přenesených mezi paměťovou kartou a procesorem. V nejběžnějších konfiguracích je však největším podílem na celkové spotřebě energie proud spotřebovaný zařízeními připojenými k portům USB a konektorům GPIO na desce. V případě modulů spolupracujících s BeagleBone přes konektory goldpin byste kromě napájecího proudu měli zahrnout také jakékoli výstupní proudy jednotlivých linek GPIO - např. Pokud jsou k vybraným linkám připojeny LED diody.

BeagleBone napájený přes micro USB

Toto je zdaleka nejoblíbenější řešení známé z jiných minipočítačů - vč. Raspberry Pi. Pokud se rozhodnete napájet BeagleBone přes micro USB port, máme pro vás dobrou zprávu - v naší nabídce najdete kromě skvělého USB napájecího zdroje se dvěma USB A zásuvkami také výkonné powerbanky s kapacitou od 5000 mAh na více než 10 000 mAh. Pokud jako napájecí zdroj pro BeagleBone použijete powerbanku, můžete si minipočítač užívat několik hodin, aniž byste se museli připojovat k síťovému adaptéru, a to i při velkém zatížení.

Napájení přes konektor DC 2,1 / 5,5 mm

Druhou možností napájení BeagleBone je použití AC adaptéru s kulatou DC zástrčkou s vnějším průměrem 5,5 mm a vnitřním průměrem 2,1 mm. Je to jeden ze dvou nejpopulárnějších typů stejnosměrných napájecích zásuvek na světě. Zvláštní pozornost by však měla být věnována polaritě zástrčky, protože ne všechny napájecí zdroje dostupné na trhu mají připojení BeagleBone. Při výběru toho, který je k dispozici v našem obchodě, se nemusíte starat o podrobnosti - vybrali jsme ten správný model, který můžete bezpečně připojit k BeagleBone hned po vybalení z krabice.