Filtrovat podle
Cena
45 45
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (533) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Kulaté kleště

Produkty: 1
Načítání...

Kulaté kovové kleště - čápi 125mm - Vorel 42307

Kovové, kulaté kleště, tkz čápi na tvarování drátu. Délka 125 mm.
5.0 (1)
Index: NSZ-02265
Index: NSZ-02265
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 45,00 Kč Cena 45,00 Kč
  • doprava zdarma

Kulaté kleště – k čemu jsou?

Námi nabízené nástroje jsou určeny pro držení, upínání, ořezávání a tvarování např. drátu. Je nutná vysoká přesnost, např. při provádění prací souvisejících s modelářstvím nebo elektronikou. Díky tomu můžete počítat nejen se správnou realizací, ale také s estetickým efektem. Konečné výsledky jsou do značné míry ovlivněny výběrem vhodných nástrojů. Kulaté kleště se vyznačují speciálním tvarem kleští, který se promítá do možnosti přesného tvarování, bez rizika poškození povrchu.

Kulaté kleště dostupné v nabídce Botland

V této kategorii můžete najít nástroje vyznačující se vysokou pevností a zároveň dlouhou životností. Jsou vyrobeny z kovu a samotná rukojeť je potažena protiskluzovou gumou. Díky tomu je používání kleští velmi pohodlné, minimalizuje se riziko nechtěného vyklouznutí z ruky, což také zvyšuje bezpečnost. Kulaté kleště poskytují dostatečnou manévrovatelnost. To zase umožňuje snadné a pohodlné uchopení a držení velmi malých součástek, stejně jako kroucení drátů nebo kabelů.

Čím se boční frézy dále odlišují od našeho sortimentu?

Ruční nářadí s ergonomickou rukojetí také snižuje klouzání ruky. Kulaté čelisti, které se vyznačují speciálním tvarem kleští, se výborně hodí např. pro přesné zhotovení smyček, kravat a ohybů. Z tohoto důvodu jsou nepostradatelným prvkem všude tam, kde pracujete s dráty, kabely a dráty. Naše nabídka zahrnuje mimo jiné: boční kleště délky 125 mm. Budou perfektní jako doplněk k sadě kleští. Nástroj zajišťuje bezpečné a všestranné použití.