Filtrovat podle
Cena
84 220
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (531) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Pouzdra BeagleBone

Produkty: 2
Načítání...

Pouzdro BeagleBone Black - HQ černé

Černé pouzdro pro miniaturní počítač BeagleBone Black s vnějšími rozměry 90 x 62 x 36 mm . Sada také obsahuje jehlu pro zapnutí nebo reset zařízení bez otevření pouzdra.
5.0 (1)
Index: SBC-09248
Index: SBC-09248
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 84,00 Kč Cena 84,00 Kč
  • doprava zdarma

Pouzdro BeagleBone Black Farnell - černé

Černé neprůhledné pouzdro pro miniaturní počítač BeagleBone Black s vnějšími rozměry 30 x 77,5 x 95,5 mm . Sada obsahuje také protiskluzové nožičky a šrouby pro montáž.
Index: BBB-01962
Index: BBB-01962
Pouze na vyžádání
Čekací doba: 2-4 týdny
Běžná cena 220,00 Kč Cena 220,00 Kč
  • doprava zdarma

Pouzdra BeagleBone: klasický design nebo něco pro tvůrce?

Všechny klasické kryty BeagleBone jsou vybaveny obdélníkovými otvory, které umožňují snadný přístup k oběma konektorům GPIO bez otevření krytu. Díky tomu můžeme připojit externí rozšíření a překryvy, aniž bychom museli rezignovat na mechanickou ochranu desky. V případě použití BeagleBone jako stolního počítače, estetické, efektivní kryty - např. Nebo. Pokud se však chcete pochlubit obsahem malé krabičky - vyberte si jedno z průhledných pouzder dostupných v našem obchodě, které dodá počítači zajímavý vzhled a poskytne vizuální kontrolu nad obsahem plastového krytu.

Kompatibilita

Při výběru krytu nezapomeňte, že ne každý modul BeagleBone je kompatibilní s jakýmkoli krytem. U modelů dostupných v našem internetovém obchodě odpovídá uspořádání otvorů v bočních stěnách a rozteč montážních otvorů a výřezů v horním krytu krytu modulům ze série BeagleBone Black. Jejich charakteristickým rysem je zásuvka Ethernet uprostřed jedné z kratších stran desky a napájecí zásuvka DC 5,5 / 2,1 mm vedle ní a zásuvka USB A na opačné straně. BeagleBone Blue a BeagleBone Green series.

Něco pro profesionály

Výrobce desek BeagleBone předčil mnoho svých konkurentů na trhu mini počítačů s jednou deskou poskytnutím speciální verze počítače určené pro náročné průmyslové aplikace - BeagleBone Black Industrial 4G. Jedná se o obzvláště zajímavý modul přizpůsobený pro práci v podmínkách od -20 ° C do 85 ° C. Pokud plánujete použít BeagleBone jako regulátor v automatizačním systému nebo řídicí a měřicí jednotce, věnujte pozornost krytu přizpůsobenému pro montáž na DIN lištu. Pouzdro bylo navrženo v souladu s DIN 43880 a je vyrobeno ze samozhášivého plastu s třídou hořlavosti UL94V-0, což zvyšuje bezpečnost použití a zajišťuje shodu s požadavky na průmyslové systémy.