Filtrovat podle
Cena
1685 1685
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (533) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Moduly Banana Pi a příslušenství

Produkty: 1
Načítání...

Teleskopická anténa ANT500 75MHz - 1GHz s konektorem SMA - SparkFun WRL-13002

Teleskopická anténa s konektorem SMA, přijímající signál v pásmu od 75 MHz do 1 GHz. Délka může být nastavena od 20 cm do 88 cm.
Index: SPF-05579
Index: SPF-05579
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 1 685,00 Kč Cena 1 685,00 Kč
  • doprava zdarma

Banana Pi - minipočítač s velmi dobrým výkonem

Ve srovnání s jinými známými minipočítači a vestavěnými systémy Banana Pi nevyčnívá z ostatních! Nami nabízený model Pi M3, který je mladším bratrem modelu Pi M2 +, je vysoce výkonný jednodeskový minipočítač vybavený pamětí 2 GB RAM a osmijádrovým procesorem Allwinner A83T ARM Cortex v technologii SoC . Takt procesoru je 1,8 GHz. Kromě zásuvky pro napájení najdete mezi konektory na desce minipočítače také 2 konektory USB 2.0, analogové 3,5 mm TRS, Ethernet s šířkou pásma 1 GBit, HDMI, SATA, 40kolíkový GPIO, TTL-UART a konektor DSI pro modul kamery. Banán může běžet na operačních systémech Android, Linux Ubuntu, Debian, Lubuntu a také Raspbian. Minipočítač Banana Pi je hardware s otevřeným zdrojovým kódem a je určen pro všechny, kteří chtějí vytvářet návrhy praktických zařízení namísto použití hotových řešení, která nevyžadují kreativitu. Komunitu Banana Pi tvoří jak fandové, tak profesionálové, což umožňuje plnohodnotnou výměnu zkušeností a snadnou pomoc při realizaci projektů.

Směrovače Banana Pi - efektivní síťová technologie

Pro ty, kteří chtějí zavést vylepšení své ICT sítě, jsme také připravili nabídku síťových routerů od Banana Pi. Jeden z nich je postaven na vývojové desce Banana Pi R2, která může fungovat na Androidu, OpenWrt nebo přímo od výrobce Bananian. Router má na desce čtyři konektory Gigabit LAN a jeden konektor Gigabit WAN. Bezdrátové připojení je zajištěno díky vestavěným modulům WiFi 802.11a / b / g / na Bluetooth BLE 4.1. Kromě toho je router Pi R2 vybaven grafickou kartou Mali 450 MP4 GPU, slotem pro paměťovou kartu microSD, mikrofonem, konektorem CSI pro připojení modulu webové kamery a konektorem JST, který umožňuje připojení napájení z 3,7 V lithium-iontová baterie.