Filtrovat podle
Výrobce
Více (482) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Zvuk a akustika

Nevidíte produkty? Napište nám na podpora@botland.cz

Začněme od základů!

V našem obchodě jsme shromáždili všechny typy zvukových měničů, které dnešní elektronika zná. V kategorii mikrofonů a detektorů zvuku najdete jak široký výběr jednoduchých, levných elektretových mikrofonů, tak i moderní mikrofony MEMS a řadu modulů s mikrofony v hlavní roli. Chcete-li přehrávat jednoduché zvukové signály, ale také vysoce kvalitní hudbu, použijete reproduktory jakékoli síly, kterou potřebujete - od 0,1 W do 200 W. Máme také bzučáky - oba aktivní, s vestavěným generátorem a také pasivní jako výkonné poplašné systémy sirén, ideální pro budování poplašných systémů.

Zvukové moduly

V této kategorii najdete také široký výběr modulů určených k usnadnění přehrávání a / nebo záznamu zvuku. Mezi nimi najdete malé, ale velmi funkční přehrávače souborů MP3, WAV, OGG a MIDI, stejně jako moduly pro nahrávání zvuku a kompaktní zvukové zesilovače. Moduly jsou ideální pro připojení k Arduino, Raspberry Pi a dalším minipočítačům a vyhodnocovacím modulům. Pro jednoduchou detekci zvuku doporučujeme moduly s mikrofony, které usnadní detekci hlasitějších zvuků v blízkosti vašeho robota, aniž by bylo nutné provádět zdlouhavou softwarovou analýzu signálů z mikrofonu. Velká část modulů má formu štítů Arduino nebo Raspberry Pi Hats, což výrazně zjednodušuje připojení a software desek. Můžete také snadno najít jednoduché moduly obsahující jednotlivé bzučáky s řídícím tranzistorem nebo mikrofony s předzesilovačem zabudovaným do desky plošných spojů.

Hotová počítačová zařízení a příslušenství

Pokud pro svůj počítač potřebujete zvukové příslušenství, jste na správném místě. Máme širokou škálu 2- a 3kanálových reproduktorových sad, včetně extrémně funkčních počítačových reproduktorů napájených přes USB. Reproduktory jsou také skvělé pro použití s Raspberry Pi, např. Jako audio sada pro mini mediální centrum. Pro milovníky hudby, sportovce, řidiče nebo zaneprázdněné podnikatele nabízíme sluchátka - od malých sluchátek Bluetooth do uší až po velká, vysoce kvalitní sluchátka s integrovaným mikrofonem. Samostatná kategorie má místo pro užitečné a kompaktní reproduktory Bluetooth, které vám umožní vzít si svou oblíbenou hudbu s sebou na jakoukoli cestu.