Filtrovat podle
Výrobce
Více (482) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Krokosvorky

Nevidíte produkty? Napište nám na podpora@botland.cz

Univerzální krokosvorka nutná v každé dílně

Krokodýlí konektory budou užitečné v každé dílně s elektronikou. S jejich pomocí můžete snadno zachytit například svorky baterie nebo nohy diskrétního prvku v pouzdře pro montáž skrz otvor (a dokonce i SMD, pokud máme dostatečně malé krokodýlí klipy nebo háčky). V našem obchodě jsou krokodýlí klipy různých velikostí, stejně jako adaptéry - kabely s krokodýlí sponou na jedné straně a s dalším konektorem na druhé straně - ženská zásuvka se zlatým kolíkem, kruhový nebo vidlicový konektor, stejně jako například , zásuvka nebo zástrčka napájecího zdroje, takže můžete snadno připojit napájení k různým systémům.

Široká škála velikostí a parametrů krokosvorek

V našem obchodě najdete různé druhy krokodýlích klips, které si můžete sami připevnit na kabely a již předinstalovat na různé typy kabelů nebo adaptérů. Díky tomu si určitě vyberete ten správný krokodýlí konektor, který vyplní každý výklenek ve vaší dílně. K dispozici jsou malé krokodýlí klipy určené k připojení signálů s nízkým napětím a proudem, ale také obrovské kleště určené k přenosu vysokých proudů, dokonce až sedmdesáti ampérů. Určitě budou napájet i ta energeticky nejnáročnější zařízení v naší elektrické nebo elektronické dílně.

Barevné krokodýlí klipy jako metoda pro objednávku v dílně

Díky barevné izolaci krokodýlí spony se můžeme vyhnout náhodným zkratům. Krokodýlí svorka je vyrobena výhradně z kovu a náhodný kontakt dvou takových prvků na pracovním stole může poškodit systém nebo dokonce způsobit požár v případě zkratu na vedení vysokého napětí. To však není jediná výhoda těchto barevných krytů. Vzhledem k tomu, že v našem obchodě existují verze krokodýlích konektorů v různých barvách, je možné vyrobit vícebarevné dílenské kabely, které vám jistě umožní udržovat pořádek na měřicí stanici. Díky řadě barev bude každá kombinace čitelná a jasně viditelná.

Adaptéry jsou vybaveny krokosvorkami

V našem obchodě najdete kromě krokodýlích konektorů také hotové adaptéry s jedním nebo dvěma krokodýlími konektory na jedné straně a dalšími konektory na druhé. Máme také konektory pro zlaté kolíky - mužské nebo ženské - a konektory pro napájecí zdroje. Nabídka obchodu Botland zahrnuje velký výběr adaptérů vybavených zástrčkami a zásuvkami pro napájecí zdroje, díky nimž mohou krokosvorky fungovat jako zdroj energie i jako místo, kde bude připojen aktuální přijímač.