Rovné kleště jsou ruční nástroje používané k přesným operacím, často v místech, kde je dosti obtížný přístup. To, co je odlišuje, je zúžený koncový profil, který umožňuje pracovat všude tam, kde by standardní ploché kleště byly příliš široké. Námi nabízené nástroje mají vroubkovaný povrch čelistí, což se promítá do pevného a pevného úchopu. Tento typ kleští často používají lidé, kteří se profesionálně zabývají elektronikou a elektromechanikou.
- Hlavní
- Zobrazit vše
- 3D tisk
- Minipočítače
- Elektronika
- Senzory
- Roboti a mechanici
- Nástroje a stroje
- Smart Home
- Různé
- 3D TISK
- Zobrazit vše
- 3D tiskárny
- Filamenty (3D tisk) - Tiskové struny
- Příslušenství pro 3D tiskárny
- Náhradní díly pro 3D tiskárny
- Kreativní sady pro 3D projekty
- Sušičky filamentů
- Následné zpracování a spojování vláken
- Pryskyřice pro 3D tiskárny
- Prvky pro stavbu 3D tiskáren
- 3D skenery
- 3D pera
- CNC
- UV tisk
- MINIPOČÍTAČE
- Zobrazit vše
- Raspberry Pi
- Arduino
- Nvidia
- Edge AI
- FlipperZero
- XIAO
- Odroid
- BBC micro: bit
- Ostatní minipočítače
- M5Stack
- ESP32
- Dlaždice pro vývojáře
- Řadiče PLC
- ELEKTRONIKA
- Zobrazit vše
- Počítačové příslušenství
- Chlazení
- LED diody
- Zvuk a akustika
- Montážní elektronika
- Pasivní prvky
- Chytré oblečení
- Fotoaparáty
- Konzole
- Paměťové karty a disky
- Komunikace
- Převaděče
- Elektronické kurzy
- Mikrokontroléry
- Odpuzovače zvířat
- Led osvětlení
- Regulátory napětí
- Programátoři
- Integrované obvody
- Relé, Arduino relé
- Displeje a obrazovky
- Umělá inteligence
- Ovladače pro motory a serva
- Tablety a smartphony
- Více...
- SENZORY
- Zobrazit vše
- Alarmové senzory
- Indukční senzory
- Piezoelektrické senzory
- 9DoF IMU senzory
- Tlakové senzory
- Snímače kyslíku
- Soumrakové senzory
- Dveřní senzory
- Snímače otáčení
- Optické senzory
- Snímače náklonu
- Plynové senzory
- Akcelerometry
- Senzory čistoty vzduchu
- Zvukové senzory
- Reflexní senzory
- Gestikulační senzory
- Proximitní indukční senzory
- Grove systém
- Gravity systém
- Koncové spínače
- Světelné a barevné senzory
- Magnetické senzory
- Lékařské senzory
- Senzory tlaku
- Vzdálenostní senzory
- Meteorologické senzory
- Senzory hladiny kapaliny
- Proudové senzory
- Průtokové senzory
- Pohybové senzory
- Teplotní senzory
- Teplotní sondy PT100
- Senzory vlhkosti
- Čtečky otisků prstů
- Kodéry
- Fotorezistory
- Senzory s Hallovým jevem
- Fototranzistory
- Infračervené přijímače
- Magnetometry
- Odporové senzory
- Gyroskopy
- Sady senzorů
- Více...
- NÁSTROJE A NAPÁJENÍ
- Zobrazit vše
- Nástroje
- Pájení
- Napájení
- Osciloskopy
- Měřicí zařízení
- Optické vybavení
- SMART HOME
- Zobrazit vše
- Inteligentní ovladače
- Inteligentní spínače
- Inteligentní senzory
- Chytré vytápění
- Chytré osvětlení
- Chytré zásuvky 230 V.
- Ústředny a síťové brány
- Meteorologické stanice
- Chytrá zahrada
- Ovladače rolet
- Ovladače brány
- Hlasoví asistenti
- Monitorování IP
- Výrobci chytrých domácností
- Více...
Nové produkty
- Novinka
- doprava zdarma
Produkty v akci
Arduino Modulino Pixels - 8 RGB LED modul - Qwiic - ABX00109
- Sleva
- doprava zdarma
- Prodej
- Sleva
- doprava zdarma
- Prodej
- Prodej
- doprava zdarma
- Prodej
- Prodej
- doprava zdarma
- Prodej
Luxonis Oak-1 - AI sada pro rozpoznávání obrazu - Fixed-Focus
- Prodej
- doprava zdarma
- Prodej
- Sleva
- doprava zdarma
- Prodej
- Prodej
- doprava zdarma
- Prodej
Rovné kleště
Rovné kleště 125mm Vorel 42303 - černé
Rovné kleště 125 mm od firmy Vorel model 42303. Vyznačuje se zoubkovaným povrchem čelistí s profilovanými řeznými čepelemi. Rukojeť je pokryta pohodlnými plastovými kryty...- doprava zdarma
Dlouhé rovné kleště 160 mm VDE Yato YT-21154
160 mm podlouhlé rovné kleště. Jejich kovová konstrukce je vyrobena z vysoce kvalitní CrV oceli. Speciálně navržená protiskluzová rukojeť certifikovaná podle VDE poskytuje...- doprava zdarma
Také zkontrolovat
Dlouhé rovné kleště - praktická pomůcka do každé dílny
Námi nabízené nástroje lze použít k pevnému uchopení i malých prvků. Rovné kleště mají i řeznou část, lze je tedy použít i na stříhání drátů. S jejich pomocí můžete stabilně a přitom bezpečně držet např. mechanické díly. Z tohoto důvodu se s nimi můžete setkat nejen v garážích kutilů, ale také v dílnách, službách a zateplování. Navíc jde o nástroj běžně používaný modeláři a elektrotechniky. Rovné kleště vybavené profilovanými čelistmi, ostrou špičkou a ostrými hranami lze použít pro drcení, ohýbání a stříhání materiálů.
Rovné kleště dostupné v nabídce Botland
Nástroje z našeho sortimentu se vyznačují vysokou kvalitou zpracování. Správně profilovaná a ergonomická rukojeť zajišťuje plný komfort používání a dokonale se přizpůsobí tvaru ruky. Nabízíme produkty od výrobců jako Vorel a Yato. Rukojeť je vyrobena z odolného plastu. Dlouhé rovné kleště mají kovovou konstrukci. V našem sortimentu naleznete modely vyrobené z vysoce kvalitní CrV oceli a vybavené protiskluzovou rukojetí s certifikací VDE. Takové kleště lze bezpečně používat při práci s napětím do 1000 V AC. Díky zaoblenému a zúženému profilu svěrky a také drážkám můžete počítat se silným úchopem.
Co dalšího odlišuje rovné kleště od našeho sortimentu?
Kleště jsou k dispozici v různých délkách. Náš sortiment zahrnuje mimo jiné: Verze 125 mm, 130 mm, 150 mm a 160 mm. K dispozici jsou i delší modely. Pro ještě bezpečnější uchopení mají některé nástroje na rukojetích výstupky. Pro specialisty, kteří se profesionálně zabývají elektronikou a elektromechanikou, nabízíme kleště odolné vůči stlačení, což bylo potvrzeno testy. Navíc mají ohnivzdorné vlastnosti a vykazují trvanlivost i při kontaktu s nízkými teplotami.
Co znamená informace o dostupnosti produktu?
- 1. Informace zobrazená na stránce produktu se týká objednávek zadávaných právě teď. Nevztahuje se na objednávky zadané dříve, pokud se tehdy zobrazovala jiná informace.
- 2. Pokud je uvedeno konkrétní datum, znamená to, že v tento den zahájíme odesílání z našeho skladu, což může trvat 1–2 pracovní dny.
- 3. Odeslání může také začít dříve.
- 4. Pokud je uvedeno přibližné datum (např. pouze měsíc), znamená to, že zboží je objednáno u výrobce, ale přesné datum dodání zatím neznáme.
- 5. Uvedené termíny vycházejí z prohlášení výrobce, jsou orientační a mohou se změnit.
- 6. Pamatujte, že pokud Vaše objednávka obsahovala několik nedostupných produktů, odešleme ji až poté, co budou všechny produkty kompletní. Pokud chcete znát termín dodání již zadané objednávky, kontaktujte náš zákaznický servis.
