Filtrovat podle
Cena
741 742
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (518) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Napájení LattePanda

Produkty: 1
Načítání...

DFRobot LattePanda StarterKit - startovací sada pro LattePanda

Startovací sada, která vám pomůže začít s minipočítačem LattePanda. Sada obsahuje pouzdro, napájecí adaptér s kabelem microUSB - USB, kabel HDMI, ventilátor a chladiče. Sada...
Index: DFR-07585
Index: DFR-07585
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 927,00 Kč Cena 741,60 Kč
  • Sleva
  • doprava zdarma
  • Sleva

Výběr zdroje pro minipočítač - krátký průvodce

Základními parametry každého zdroje jsou samozřejmě: jmenovité napětí a maximální proudová účinnost, a tedy - také hodnota výstupního výkonu, která je součinem obou výše uvedených. V případě minipočítačů LattePanda V1 je napětí přiváděno přes microUSB port - doporučené parametry napájení jsou 5 V / 2 A a v případě mnohem výkonnějších modulů LattePanda Alpha zdroj s 12 V / 3 A k chodu počítače je nutný výstup, vybavený zástrčkou USB C. dodejme, že poslední ze zmíněné řady minipočítačů umí pracovat i s lithium-polymerovou baterií, což výrazně usnadňuje praktickou implementaci SBC v obslužných aplikacích. Bez ohledu na model, který si vyberete, mějte na paměti, že parametry napájení uváděné výrobci se obvykle vztahují k normálním provozním podmínkám – pokud mají fungovat externí zařízení napájená z jeho portů (např. USB příslušenství, dotykové obrazovky, pevné disky, překryvy atd.). s minipočítačem bude celková spotřeba systému odpovídajícím způsobem vyšší. Použitý zdroj by proto měl vždy nabízet určitou bezpečnostní rezervu (výkonovou rezervu), obvykle v rozsahu minimálně 20 % hodnoty celkového příkonu minipočítače a k němu připojeného příslušenství.

Značkové příslušenství pro minipočítače LattePanda

V naší nabídce naleznete široký výběr napájecích zdrojů, určených pro spolupráci s nejoblíbenějšími modely jednodeskových minipočítačů. Například pro řadu LattePanda ve verzi V1 nabízíme vynikající dvouvýstupový Extreme microUSB + USB A napájecí zdroj: promyšlený design kombinuje vlastnosti klasických nabíječek pro mobilní zařízení (proto USB A zásuvka v horní části pouzdra) a zásuvné napájecí zdroje s kabelem instalovaným z výroby (v tomto případě zakončenou zástrčkou microUSB). Toto řešení je ideální pro spolupráci s minipočítači, protože umožňuje současné napájení samotného hlavního modulu a doplňkového příslušenství, např. displeje připojeného přes HDMI port.