Produkty v akci

Doporučeno

Pouzdra pro Banana Pi

Produkty: 2
Načítání...

Pouzdro pro Banana Pi M3 - Slim Open průhledné

Průhledné pouzdro pro minipočítač Banana Pi M3 s vnějšími rozměry rovnými 102 x 72 x 27 mm . Kryt ve verzi Slim Open se skládá pouze z horní a spodní vrstvy (bez stran)....
Index: BNN-05258
Index: BNN-05258
Čekání na doručení
Doručení 5 ks naplánováno na 2023-06-09
Běžná cena 129,00 Kč Cena 129,00 Kč
  • doprava zdarma

Krytka VESA 100/75 pro kryty Banana Pi

Černá krytka pro pouzdra Banana Pi, která umožňuje jejich připevnění k zadní části monitoru. Vyhovuje standardům VESA 75 x 75 mm a 100 x 100 mm.
Index: BNN-07598
Index: BNN-07598
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 49,00 Kč Cena 49,00 Kč
  • doprava zdarma

Spolehlivá ochrana proti mechanickému poškození a vlivu vnějšího prostředí

Banana Pi odhaluje sílu svých hardwarových a softwarových schopností již od vnějšího vzhledu - dostatečný důvod je působivý počet konektorů umožňujících spolupráci s externími zařízeními. Abychom si mohli užít mnoho let spolehlivosti a efektivního provozu tohoto mikropočítače, vyplatí se jej vybavit vyhrazeným pouzdrem. Chybějící pouzdro zvyšuje náchylnost k přístupu prachu k elektronice a riziko mechanického poškození, například v případě, že minipočítač spadne na podlahu. Montáž vhodného krytu tyto problémy výrazně snižuje.

Krabičky pro Banana Pi - elegantní a dokonale tvarované

Kromě ochranných vlastností krytu pro minipočítač Banana Pi se vyznačuje vysokou přesností, která má velmi pozitivní vliv na jejich estetiku. Mezi skříněmi, které nabízíme, najdete skříně určené pro všechny modely minipočítačů a síťových routerů ze série Banana Pi. Krabičky jsou k dispozici v černé, bílé a průhledné barvě. Plastový materiál zajišťuje vysokou odolnost pouzder. K dispozici jsou pouze verze s horním a spodním krytem a verze s pouzdrem kolem konektorů. Upevňovací šrouby jsou součástí každé sady s pouzdrem. Všechny otvory v krytu jsou přesně vyříznuty, takže se kryt snadno vejde na desku plošných spojů minipočítače nebo routeru.