Filtrovat podle
Cena
40 41
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (533) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Pouzdra pro Banana Pi

Produkty: 1
Načítání...

Krytka VESA 100/75 pro kryty Banana Pi

Černá krytka pro pouzdra Banana Pi, která umožňuje jejich připevnění k zadní části monitoru. Vyhovuje standardům VESA 75 x 75 mm a 100 x 100 mm.
Index: BNN-07598
Index: BNN-07598
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 54,00 Kč Cena 40,50 Kč
  • Výprodej!
  • doprava zdarma
  • Sleva

Spolehlivá ochrana proti mechanickému poškození a vlivu vnějšího prostředí

Banana Pi odhaluje sílu svých hardwarových a softwarových schopností již od vnějšího vzhledu - dostatečný důvod je působivý počet konektorů umožňujících spolupráci s externími zařízeními. Abychom si mohli užít mnoho let spolehlivosti a efektivního provozu tohoto mikropočítače, vyplatí se jej vybavit vyhrazeným pouzdrem. Chybějící pouzdro zvyšuje náchylnost k přístupu prachu k elektronice a riziko mechanického poškození, například v případě, že minipočítač spadne na podlahu. Montáž vhodného krytu tyto problémy výrazně snižuje.

Krabičky pro Banana Pi - elegantní a dokonale tvarované

Kromě ochranných vlastností krytu pro minipočítač Banana Pi se vyznačuje vysokou přesností, která má velmi pozitivní vliv na jejich estetiku. Mezi skříněmi, které nabízíme, najdete skříně určené pro všechny modely minipočítačů a síťových routerů ze série Banana Pi. Krabičky jsou k dispozici v černé, bílé a průhledné barvě. Plastový materiál zajišťuje vysokou odolnost pouzder. K dispozici jsou pouze verze s horním a spodním krytem a verze s pouzdrem kolem konektorů. Upevňovací šrouby jsou součástí každé sady s pouzdrem. Všechny otvory v krytu jsou přesně vyříznuty, takže se kryt snadno vejde na desku plošných spojů minipočítače nebo routeru.